fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Vieme, čo bol Kočner za človeka, povedala Remišová a Ficov tlak na orgány činné v trestnom konaní je neprípustný

Remišová zdôraznila, že Kuciak písal predovšetkým o obrovských kauzách predošlej vládnej garnitúry, kde zo štátnej kasy odtekali milióny eur do rúk oligarchov.

Máte tip? napíšte nám mailom

20.5.2023 (SITA.sk) – Predsedníčka strany Za ľudí Veronika Remišová povedala, že piatkové rozhodnutie Špecializovaného trestného súd v Pezinku je obrovským sklamaním, pokiaľ ide o spravodlivosť, a to hlavne pre rodinu Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Počká však na konečné rozhodnutie v tejto veci a nebude spochybňovať rozhodnutie súdu.

Bol to Kočner, ktorý sa Jánovi Kuciakovi vyhrážal a zo strany polície bolo toto za predchádzajúcej vládnej garnitúry zametené pod koberec. Vieme, čo bol Kočner za človeka, vieme, aké kontakty pestoval, aké podvody robil, bol odsúdený v obrovskom podvode so zmenkami a naozaj to bol človek, ktorý bol schopný všetkého,“ skonštatovala a dodala, že verí, že spravodlivosť pre Jána a Martinu raz príde.

Remišová zdôraznila, že Kuciak písal predovšetkým o obrovských kauzách predošlej vládnej garnitúry, kde zo štátnej kasy odtekali milióny eur do rúk oligarchov. Považuje za neprípustné, že Fico sa dnes snaží vyvíjať tlak na orgány činné v trestnom konaní, ktoré objasňujú tieto kauzy.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Súd v kauze Kuciak a prípravy vrážd prokurátorov (fotografie)

Prečítajte si tiež:
Strana obcí a miest – SOM Slovensko požiadala o registráciu, cieľom subjektu je budovať štát zdola (foto)

Viac k témam: Súd v prípade vraždy novinára Jána Kuciaka
Zdroj: SITA.sk – Vieme, čo bol Kočner za človeka, povedala Remišová a Ficov tlak na orgány činné v trestnom konaní je neprípustný © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií