fbpx
Vieš, ktorý kvet je ti súdený? Prezradí to tvoj dátum narodenia

Vieš, ktorý kvet je ti súdený? Prezradí to tvoj dátum narodenia

S dátumom nášho narodenia sa spája aj daný konkrétny druh kvetiny, ktorý je nám určený. Ani ty nepoznáš ten svoj? Nevadí.

Dnes ti prezradíme, ktorý to je a čo o tebe napovedá. Jediné, čo k určeniu potrebuješ, je vedieť dátum svojho narodenia.

Iris (1.1. – 10. 1.)

Ľudia, ktorí sa narodia v tomto období, sú pozitívne naladení a dokážu druhým dobre poradiť a pomôcť. Ich nevýhodou je, že svoje city nevedia naplno prejaviť, a tak sa pri riešení problémov riadia iba rozumom a triezvosťou. To platí aj pri hľadaní priateľov a životných partneroch. Túžia si nájsť rovnako schopných a pracovitých jedincov.

Astra (11.1. – 20.1.)

Vernými jedincami bývajú ľudia narodení v polovici januára, ktorí sú veľmi praktickí a majú výborné organizačné schopnosti. Ich výhodou je taktiež schopnosť naplánovať všetko do bodky a to aj za cenu odriekania. Pozor, podobné vlastnosti očakávajú aj od svojich náprotivníkov.

Gerbera ( 21.1. – 31.1.)

Gerbera je kvetom všetkých vševedov, ktorí zbierajú nové informácie, kontakty a sú veľmi spoločenskí. Milujú novinky, zmeny a vzruch. Sú vtipní, obľúbení, a tak sú vhodní pre nadväzovanie priateľstiev. Aj napriek tomu sú to citliví ľudia, ktorí to obyčajne nedávajú najavo.

gerbera daisies

Púpava (1.2. – 10.2.)

Pokojné a harmonické zázemie potrebujú ľudia, ktorí sa narodili začiatkom februára. Sú veľmi opatrní najmä, čo sa týka citov a nezaujímajú sa o novoty, pretože neradi menia sled vecí. Vo vzťahoch sú veľmi komplikovaní a dlho im trvá, kým niekomu naozaj uveria.

Sedmokráska (11.2 – 19.2.)

Tieto skromné kvetiny symbolizujú skromných ľudí, ktorí sa dokážu obetovať aj pre druhých. Sú usilovní a vytrvalí, takže žiadny problém ich len tak neodradí. Aj napriek tomu, že túžia po peknom a harmonickom vzťahu, nie vždy majú v láske veľké šťastie. Väčšinou sa nevedia rozhodnúť alebo naopak konajú veľmi zbrklo.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Kvety sú symbolom krásy. Aký je ten pravý pre tvoju polovičku?

Pokračovanie článku nájdete na druhej strane…

Google+ Linkedin

Autor:

Volám sa Lenka a pre web klocher.sk píšem od jeho začiatku, takže som akýsi "inventár" tejto stránky. :D Moje články sú zamerané najmä na témy žena, láska, rodina a deti, ale rada píšem aj články ohľadom rôznych testov, hlavolamov či vtipných videách. Medzi moje záľuby patrí šport, relax a trávenie času s blízkymi a priateľmi. Aktuálne začínam žiť novú životnú etapu a pripravujem sa na jednu z najväčších výziev - materstvo, tak držte palce, aby sme to s manželom zvládli :)