Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Vláda odvolala troch členov Súdnej rady a namiesto nich vymenovala troch nových

Z pozície členov Súdnej rady kabinet odvolal Evu Mišíkovú, Ľudovíta Bradáča a Katarínu Javorčíkovú.

2.11.2023 (SITA.sk) – Vláda vo štvrtok odvolala členov Súdnej rady SR a vymenovala nových. Z pozície členov Súdnej rady kabinet týmto dňom odvolal Evu Mišíkovú, Ľudovíta Bradáča a Katarínu Javorčíkovú.

Za členov Súdnej rady vymenovali Ľudmilu Joanidisovú, Martina Bezáka a Magdalénu Hromcovú.

Ľudmila Joanidisová pôsobila od roku 2005 ako notárka a členka vzdelávacej komisie Notárskej komory SR. Od roku 2011 bola členkou prezídia Notárskej komory SR.

Martin Bezák pôsobil od roku 2009 ako advokátsky koncipient a od roku 2013 ako advokát vykonávajúci advokáciu samostatne.

Magdaléna Hromcová pôsobí od roku 2017 ako členka Predsedníctva Slovenskej advokátskej komory. Od roku 2018 do roku 2020 bola členkou Súdnej rady SR.

V súčasnosti je aj podporedsedníčkou Slovenskej advokátskej komory a predsedníčkou správnej rady Nadácie slovenskej advokácie.

Viac k témam: členovia Súdnej rady, Ficova vláda 2023 – 2027 (koalícia Smer-SD Hlas-SD SNS)
Zdroj: SITA.sk – Vláda odvolala troch členov Súdnej rady a namiesto nich vymenovala troch nových © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií