Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Vládny špeciál z Iraku priviezol Slovenku, NAKA ju vzápätí obvinila z trestného činu

Vyšetrovateľ NAKA obvinil osobu pre trestné činy ohrozenie mravnej výchovy mládeže, založenie, zosnovanie a podporovanie teroristickej skupiny a vojnové bezprávie.

13.2.2023 (SITA.sk) – Vyšetrovateľ Národnej kriminálnej agentúry zadržal R. D. po tom, čo túto osobu z Iraku dopravil vládny špeciál. Podľa informácií aktuality.sk by malo ísť o Slovenku.

K preprave došlo na základe repatriácie slovenských občanov, ktorú zabezpečuje Ministerstvo zahraničných vecí Slovenskej republiky, uvádza v statuse na sociálnej sieti Polícia SR.

Vyšetrovateľ NAKA obvinil R. D. pre trestné činy ohrozenie mravnej výchovy mládeže, založenie, zosnovanie a podporovanie teroristickej skupiny a vojnové bezprávie a v súčasnosti vykonáva potrebné procesné úkony.

Bližšie informácie polícia poskytne, keď to umožní procesná situácia, keďže zverejnenie podrobností o vyšetrovaných skutkoch by mohlo zmariť účel trestného konania, dodala v statuse polícia.

Viac k témam: Krimi
Zdroj: SITA.sk – Vládny špeciál z Iraku priviezol Slovenku, NAKA ju vzápätí obvinila z trestného činu © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií