fbpx
Zachraňuje vlky, ktoré sa potom zotavujú v rehabilitačnom centre. Divoké zvery sa mu oplácajú láskou a dôverou

Zachraňuje vlky, ktoré sa potom zotavujú v rehabilitačnom centre. Divoké zvery sa mu oplácajú láskou a dôverou

V tomto rehabilitačnom centre ukazujú dravce svoju nežnejšiu stránku.

Rus Kirill Potapov je známy svojou láskou k zvieratám. Práve preto sa rozhodol založiť rehabilitačné centrum pre vlkov, ktoré potrebujú veterinárnu pomoc. V centre sa týmto dravcom dostáva starostlivosť, aby sa čím skôr zotavili, a samozrejme, zvieratá dostávajú aj mnoho lásky.

Aj keď vlky zo začiatku Kirilla nevnímajú príliš priateľsky, sú k nemu odmerané a držia si odstup, on si ich postupne získava svojou starostlivosťou. Keď si získa ich dôveru, začína s nimi cvičiť, aby opäť nabrali na sile. Za toto šľachetné zaobchádzanie mu zvieratá opätujú lásku.

https://www.instagram.com/p/BhBfW5CFN4a/?taken-by=kirillpotapov

https://www.instagram.com/p/BgoD44VgqMG/?taken-by=kirillpotapov

https://www.instagram.com/p/Bgp412YFdZf/?taken-by=kirillpotapov

https://www.instagram.com/p/Bf8j7vqFKbN/?taken-by=kirillpotapov

https://www.instagram.com/p/BmNfKilHWTK/?taken-by=kirillpotapov

https://www.instagram.com/p/BjDEtHjHsUc/?taken-by=kirillpotapov

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Tigrica v cirkuse skolabovala priamo pred divákmi. Úbohé zviera nezvládlo "šou" a v kŕčoch sa zrútilo k zemi
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.