Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Vo Volgogradskej oblasti v Rusku sa vykoľajil nákladný vlak vezúci palivo, možnou príčinou by mohol byť útok dronom (video)

Incident sa stal oko 1:00 pri stanici Kotlubaň.

14.5.2024 (SITA.sk) – V ruskej Volgogradskej oblasti sa vykoľajil nákladný vlak s cisternami s palivom a začal horieť. Možnou príčinou by mohol byť útok dronom. Informuje o tom portál Ukrajinská pravda s odvolaním sa na ruský kanál Baza na platforme Telegram.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Podľa predbežných informácií z ruských médií sa vlak vykoľajil „v dôsledku zasahovania neoprávnených osôb“. Incident sa stal oko 1:00 pri stanici Kotlubaň. Nikto neutrpel zranenia.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Kanál Baza píše, že útok dronom spôsobil požiar dvoch cisterien. Prvotné správy naznačujú, že jedna cisterna vybuchla. Následne sa vylialo palivo a začala horieť aj tráva. Celkovo sa vykoľajilo deväť vagónov. Požiar je pod kontrolou, ale ešte ho celkom neuhasili.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine v máji (fotografie)

Viac k témam: rusko-ukrajinský konflikt, útok dronmi, vojna na Ukrajine
Zdroj: SITA.sk – Vo Volgogradskej oblasti v Rusku sa vykoľajil nákladný vlak vezúci palivo, možnou príčinou by mohol byť útok dronom (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií