fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Vodič smetiarskeho auta počas cúvania zachytil 37-ročnú ženu, ktorá zraneniam podľahla (foto)

Na miesto tragédie privolali súdneho znalca z odboru cestná doprava.

Máte tip? napíšte nám mailom

3.5.2023 (SITA.sk) – Tragická dopravná nehoda sa v stredu ráno stala na miestnej komunikácii v považskobystrickej mestskej časti Považská Teplá.

Negatívna dychová skúška

Ako informovala trenčianska krajská polícia na sociálnej sieti, po kolesami smetiarskeho auta tu zomrela 37-ročná žena. Podľa doterajších zistení 34-ročný vodič smetiarskeho auta z doposiaľ nezistených príčin pri cúvaní zachytil 37-ročnú ženu.

„Zranenia, ktoré žena utrpela, boli nezlúčiteľné so životom. Policajti podrobili vodiča dychovej skúške s negatívnym výsledkom merania,” uviedla polícia.

Trestné stíhanie

Na miesto tragédie privolali súdneho znalca z odboru cestná doprava.

„Vec si prevzala vyšetrovateľka odboru kriminálnej polície z Považskej Bystrice, ktorá začala trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia. Okolnosti, príčina ako aj miera zavinenia sú predmetom ďalšieho policajného vyšetrovania,” dodala polícia.

Viac k témam: Smetiari, Tragická dopravná nehoda, Úmrtie
Zdroj: SITA.sk – Vodič smetiarskeho auta počas cúvania zachytil 37-ročnú ženu, ktorá zraneniam podľahla (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií