fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Vodič zachytil v Kysuckom Lieskovci chodca, neprežil ani prevoz do nemocnice

Muž prechádzal po vyznačenom a osvetlenom priechode pre chodcov.

Máte tip? napíšte nám mailom

6.5.2023 (SITA.sk) – V Kysuckom Lieskovci, v okrese Kysucké Nové Mesto, chodca na priechode pre chodcov zachytilo auto. Muž prechádzal po vyznačenom a osvetlenom priechode pre chodcov a 37-ročný vodič mu z dosiaľ neznámych príčin nedal prednosť.

Chodca zachytil pravou prednou stranou vozidla, 54-ročný muž pri prevoze do nemocnice podľahol zraneniam. V tlačovej správe o tom informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Žiline Zuzana Šefčíková.

„Vodič bol podrobený dychovej skúške s negatívnym výsledkom. U nebohého bola nariadená súdna pitva. Ďalšie okolnosti a príčiny tragickej nehody sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania,” uviedla polícia.

Viac k témam: Tragická dopravná nehoda, Zrážka chodca s autom
Zdroj: SITA.sk – Vodič zachytil v Kysuckom Lieskovci chodca, neprežil ani prevoz do nemocnice © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií