Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Vodička vpálila autom do autobusu, v nemocnici skončili aj jej spolujazdkyne (foto)

K nehode došlo v obci Lokca v okrese Námestovo.

26.7.2023 (SITA.sk) – Vodička osobného vozidla Fiat a dve spolujazdkyne sa zranili pri zrážke s autobusom v obci Lokca v okrese Námestovo v utorok 25. júla popoludní.

Ako informovala hovorkyňa žilinskej polície Gabriela Kremeňová, 55-ročná vodička viedla osobné motorové vozidlo Fiat po ceste I/78 v obci Lokca, kde sa pri odbočovaní na cestu II/520 do obce Breza pri prejazde križovatkou zrazila s autobusom. Ten viedol 61-ročný vodič v smere na obec Lokca.

„Po dopravnej nehode bola vodička osobného motorového vozidla Fiat a dve spolujazdkyne prevezené na ošetrenie. K zraneniu ďalších osôb nedošlo. Vodič autobusu bol na mieste podrobený dychovej skúške na zistenie prítomnosti alkoholu v dychu s negatívnym výsledkom. U vodičky bol nariadený odber krvi na prípadné zistenie prítomnosti alkoholu,“ dodala Kremeňová s tým, že ďalšie okolnosti ako aj príčiny vzniku dopravnej nehody sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Dopravná nehoda, Nehoda autobusu, Zrážka autobusu s autom
Zdroj: SITA.sk – Vodička vpálila autom do autobusu, v nemocnici skončili aj jej spolujazdkyne (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií