fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Vodka Nič – keď sa spojí známy liehovar a moderátor Andrej Bičan

Máte tip? napíšte nám mailom

Spojením liehovaru Gas Familia a známeho moderátora a zabávača Andreja Bičana nemohlo vzniknúť nič iné ako Nič.

Pred dvoma rokmi išlo ešte len o limitovanú edíciu, ktorú ste si vedeli kúpiť iba v obchodnom reťazci METRO. Vodka Nič však zožala úspech, a tak si viete túto špecialitku kúpiť už aj online.

Ako vznikla vodka Nič

Za celým projektom stojí moderátor Andrej Bičan a liehovar Gas Familia. Liehovar Gas Familia sa v minulosti preslávil kontroverznou reklamnou kampaňou na vodku Familia, ktorú mnohí označili za neetickú. Spolu s Andrejom vytvorili vtipný koncept, na ktorom sa pobavilo už mnoho ľudí.

Prečo Nič?

Najlepšie na celom projekte je, že je natoľko trefný, až je úspešný. Mnoho ľudí zdieľalo na sociálnych sieťach fotky, ktoré sa stali virálnymi. Reklamu tak vodke robia priamo ľudia. Okrem toho ich samotný marketing nabáda, aby mysleli kreatívne. 

Veď posúďte sami. Aké sú najčastejšie odpovede na tieto otázky:

  • Čo si dáš?
  • Čo si pil?
  • Čo chceš k narodkám?
  • Pili ste, pán vodič?

Je to až dokonalý marketingový ťah. Môžete tak obdarovať známeho, ktorý predsa (ne)chcel nič. Alebo naliať kamošovi, ktorý si (ne)dá nič. Na tomto koncepte sa nedalo nič pokaziť, ba skôr naopak. Mnoho ľudí už teraz vie, čo najbližšie kúpi svojim blízkym k ich sviatku.

Prečítajte si tiež:
Trápi vás chrípka? Tento účinný nápoj vyhral prestížnu cenu v Dubaji

Úspech vodky Nič

Keď vznikla vodka Nič, málokto tušil, že sa bude tešiť takej popularite. Výhradným distribútorom bola obchodná sieť METRO, pričom išlo o limitovanú edíciu. Dnes si okrem populárnej vodky Nič viete kúpiť už aj borovičku Nič. Navyše, nemusíte nikam chodiť a hľadať najbližšie METRO. Vodku či borovičku Nič viete kúpiť už aj online.

Skrytá symbolika na etikete

Ako si môžete všimnúť, na etikete vodky aj borovičky Nič je odtlačok prsta a znak &-. Túto symboliku vysvetlil priamo Andrej Bičan, a to v rozhovore pre mediahub.sk. Odtlačok prsta je odtlačok jeho palca a znak &- znamená Andrej.

Tipy na výborné drinky

Niektorí pijú vodku aj samotnú, no mnoho ľudí uprednostňuje miešané drinky. Pripravili sme si pre vás preto tipy, ako by sa dala vodka Nič využiť.

  • Sex on the Beach

Tento veľmi známy miešaný nápoj si pripravíte v priebehu len pár minút a bude vám stačiť iba pár ingrediencií. Najlepšie je, ak máte šejker, ale dá sa to, samozrejme, aj bez neho.

Pripravíme si 4 cl vodky, 2 cl broskyňového likéru, 4 cl ananásového alebo pomarančového džúsu a 4 cl brusnicového džúsu. Ak by ste nevedeli zohnať brusnicový džús, použiť môžete aj malinový. Všetko zmiešajte dokopy a môžete podávať.

  • Long Island

Ďalší z rady obľúbených alkoholických nápojov je aj Long Island. Na jeho výrobu toho budete potrebovať trochu viac ako u Sex on the Beach.

Prichystáme si 2 cl vodky, 2 cl ginu, 2 cl bieleho rumu a 2 cl tequily. Okrem alkoholu budeme potrebovať aj limetkovú šťavu, pomarančový likér, lyžičku cukru a 6 cl Coca-Cola. Všetky ingrediencie zmiešame dokopy a nakoniec môžeme drink ozdobiť čerešničkou.

 

Či už niekto vo vašom okolí slávi sviatok, alebo sa idete baviť, nezabudnite, ako reagovať, keď nikto nič nebude chcieť. Je to skvelý tip nielen na darček, ktorý neomrzí.

Čomu dáte prednosť vy? Vodke alebo borovičke?

 

Zdroj titulnej foto: AMI Communications, saukludni.funradio.sk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií