fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Vojvodkyňa Meghan prehovorila a už to všetci riešia! Toto musíte počuť

Máte tip? napíšte nám mailom

Meghan, vojvodkyňa zo Sussexu, si otvorila ústa a verejnosť na to vo veľkom reaguje.

Meghan Markle bola americkou herečkou až do doby, kedy to medzi ňou a princom Harrym nezačalo byť vážne a ich lásku nespečatili svadbou. Od tohto momentu sa z nej stala vojvodkyňa zo Sussexu a právoplatná členka britskej kráľovskej rodiny, ktorú svet zbožňuje.

Prednedávnom sa na internete objavilo video, ktoré zachytáva Meghan pri júnovej návšteve grófstva Cheshire, ktorej sa zúčastnila aj samotná kráľovná Alžbeta II. Videozáznam zhotovila fanúšička vojvodkyne, ktorá sa oň rozhodla podelil so svetom.

Video sa ale stalo populárne až neskôr, keď si ľudia uvedomili, čo vlastne počujú. Viacerí komentujúci sa totiž zhodujú na jednom – vojvodkyňa zo Sussexu, rodená Američanka, má britský prízvuk. Alebo aspoň stráca typický americký akcent.

Vypočujte si to a posúďte sami…

https://twitter.com/elzeiny99/status/1007242986248396801

 

 

 

Zdroj: https://people.com/royals/does-this-video-prove-that-meghan-markle-is-losing-her-american-accent-watch-and-decide/

Foto: https://www.instagram.com/p/BlFxN1-HMpq/?taken-by=meghanmarkle_hd

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií