Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

VšZP pokračuje v zazmluvňovaní nemocnice Bory

Všeobecná zdravotná poisťovňa zvyšuje dostupnosť zdravotnej starostlivosti a k 1.8.2023 bude v Nemocnici Bory zazmluvnený plný rozsah zdravotnej starostlivosti vo všetkých ambulanciách.

25.7.2023 (SITA.sk) – Všeobecná zdravotná poisťovňa zvyšuje dostupnosť zdravotnej starostlivosti a k 1.8.2023 bude v Nemocnici Bory zazmluvnený plný rozsah zdravotnej starostlivosti vo všetkých ambulanciách, a to vrátane stacionárov a operačných výkonov, ktoré sú poskytované v jednodňovej zdravotnej starostlivosti. Obe strany sa tiež dohodli na sprístupnení termínov vyhradených pre poistencov VšZP, ktoré budú dostupné aj cez mobilnú aplikáciu VšZP.

Vyhradené termíny budú môcť poistenci VšZP využiť vo všetkých ambulanciách. Na konkrétny termín bude možné objednať sa jednoducho, aj prostredníctvom mobilnej aplikácie VšZP. Tieto termíny budú postupne sprístupňované tak, aby sa poistenec mohol cez aplikáciu VšZP objednať do ktorejkoľvek ambulancie.

VšZP a poskytovateľ zdravotnej starostlivosti zároveň rozbiehajú ďalšie kolo rokovaní o rozšírení zmluvy o ústavnú zdravotnú starostlivosť. Cieľom VšZP je sprístupniť pre svojich poistencov aj tento typ zdravotnej starostlivosti už od septembra. Plnohodnotná a bezpečná zdravotná starostlivosť pre poistencov je pre VšZP prvoradým záujmom.

Informačný servis

Viac k témam: Bory, nemocnica Bory, PR
Zdroj: SITA.sk – VšZP pokračuje v zazmluvňovaní nemocnice Bory © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií