fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

VTIP ROKA: Nevesta poslala namiesto seba na svadobné fotenie svojho brata. Ako to celé dopadlo?

Máte tip? napíšte nám mailom

Svadba, okrem toho že je jedným z najnezabudnuteľnejších okamihov života, predstavuje pre novomanželov aj poriadne stresujúcu a nervy drásajúcu ceremóniu. Chápavá a neskutočne vtipná nevesta Heidi sa rozhodla striasť stres zo svojho nastávajúceho skutočne originálnym spôsobom! 

Všetci hostia na svadbe si všimli, že keď prišiel čas na fotografovanie, ženích sa začal správať neskutočne úzkostne. Neustále odbiehal a očividne sa snažil blížiace sa fotenie čo najviac oddialiť. Nevesta sa ho teda rozhodla rozptýliť nevinným vtipom!

Namiesto seba poslala za nič netušiacim ženíchom svojho brata Erika, navlečeného do svadobných šiat.

 

Nevesta po celý čas sledovala toto divadielko so zatajeným dychom. Netušila, ako jej čerstvý manžel na tento fórik zareaguje.

“Tešil som sa, ako sa im stretnú pohľady odkedy mi Heidi o tomto nápade povedala,“  priznal fotograf.

 

A aká bola ženíchova reakcia? Dozviete sa na ďalšej strane

A vypálilo to úplne perfektne! Ženích svojou spontánnou a veselou reakciou len potvrdil, že sa priženil do dobrej rodiny, kde si budú rozumieť.

Prečítajte si tiež:
Sajfa a Veronika v debate: Aké najčastejšie otázky dostávajú ako rodičia?

Všetci sme si veľmi blízki. Radi sa smejeme a Val do našej rodiny zapadá perfektne,“ dodala nevesta.

 

A ako by ste na takýto vtip zareagovali vy?

 

Zdroj / Foto: https://www.babskeveci.sk/reakcia-zenicha-vas-pobavi-nevesta-poslala-na-prve-svadobne-fotenie-namiesto-seba-svojho-brata-takto-dopadlo/

 

 

 

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií