fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Vulgárny telefonát v Teleráne: Neuveríte, čo povedala Slovenka v priamom prenose

Máte tip? napíšte nám mailom

Vulgárny telefonát dnes zažili diváci televízie Markíza v relácii Teleráno. Moderátorov zaskočila staršia žena v priamom prenose. 

Súčasťou každej televíznej relácie, ktorá sa vysiela naživo je aj istá dávka improvizácie, ktorú musia zvládnuť moderátori. Či už ide o redaktorov správ počas mimoriadnych udalostí alebo mnohých situácií, keď zlyhá technika. Niekedy sa o narušenie scenára však vedia postarať aj iní ľudia. A práve to sú momenty, keď treba zachovať pokoj a rozvahu.

Moderátori museli improvizovať

Svoje o tom vedia aj moderátori dnešného Telerána – Lenka Šóošová a Daro Richter. Obľúbená ranná šou je známa aj mnohými súťažami. Tá, ktorá aktuálne prebieha, spočíva v posielaní sms. Moderátori následne vyberú telefónne číslo, ktorému v priamom prenose zavolajú, no aby súťažiaci vyhral, musí ihneď po zodvihnutí telefónu povedať heslo. To sa však dnes nestalo. Namiesto príjemného telefonátu si moderátori vypočuli niečo, na čo zrejme nikdy v živote nezabudnú.

„Dobré ránko, tu je Lenka a Daro z Telerána, mali sme pre vás 2 500 €, ale to by ste museli zodvihnúť inými slovami, tým naším heslom, škoda,“ povedal v živom vysielaní moderátor Daro Richter, keď žena na druhej strane zdvihla telefón s otázkou „prosím?“.

https://www.instagram.com/p/B80Z6K8H5kO/

Prečítajte si tiež:
Viete, prečo majú mužské a ženské košele gombíky na opačných stranách? Existuje racionálny dôvod!

Vulgárny telefonát v televízii

To však nebol zlatý klinec programu. Moderátori na chvíľu stíchli, aby dali priestor volajúcej. Zrejme čakali, že pani ostane smutná. Nuž, akákoľvek emócia by bola lepšia v porovnaní s tým, čo si o pár sekúnd vypočuli.

Žena očividne neverila, že jej volajú z televízie, a preto sa rozhodla, že celú situáciu okomentuje po svojom.

„Teraz mi volal, neviem, nejaký neznámy, voľaký k***t sa so mnou zahráva.“

Takúto situáciu zrejme nečakal nikto v štúdiu a na malý moment v ňom aj zavládlo ticho. Moderátori Lenka Šóošová a Daro Richter však museli pokračovať a celú situáciu sa napokon rozhodli nekomentovať.

Čo by ste robili, ak by ste sa ocitli v situácii moderátorov? Vedeli by ste pokračovať ? Dajte nám vedieť v komentári.

 

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií