fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Vybavte svoj Samsung Galaxy Note8 štýlovým príslušenstvom

Máte tip? napíšte nám mailom

Príslušenstvo pre Samsung Galaxy Note8 je elegantné a zároveň účelné.

Spoločnosť Samsung predstavuje rozmanitú ponuku príslušenstva pre svoju vlajkovú loď Galaxy Note8, ktorá spája eleganciu, zábavu a funkčnosť v tej najvyššej kvalite. V ponuke je až šesť druhov ochranných puzdier a obalov, polohovateľná bezdrôtová nabíjačka či externé batérie

Dva v jednom – Clear View Standing Cover

Kryt Clear View Standing Cover je viac ako ochrana. Tento kryt dokáže váš Galaxy Note8 umiestniť do ideálnej polohy na pozeranie videí na jeho jedinečnom Infinity displeji. Jeho priateľské užívateľské prostredie vám umožní s ľahkosťou sledovať upozornenia, prijímať hovory a ešte oveľa viac bez nutnosti jeho otvorenia. K dispozícii je v štyroch farebných vyhotoveniach – čiernej, modrej, fialovej a zlatej. Odporúčaná maloobchodná cena je 49 €.

1

LED View Cover

S týmto krytom máte všetky upozornenia pod dohľadom. Svoj Galaxy Note8 skontrolujete prostredníctvom LED displeja. K jednotlivým kontaktom môžete tiež pridať jedinečné ikony, vďaka čomu volajúceho jednoduchšie identifikujete. Vo vnútri krytu nájdete vrecko na vašu kreditnú alebo cestovnú kartu – všetko dôležité tak budete mať vždy jednoducho po ruke. K dispozícii je vo farbách čierna, modrá, fialová a zlatá. Odporúčaná maloobchodná cena je 59 €.

Prečítajte si tiež:
Nezadaná Slovenka si hľadá chlapa: Tieto požiadavky musíš spĺňať, ak si chceš získať jej srdce

2

Štýlový Alcantara Cover

Ochráňte váš telefón s výnimočným materiálom, ktorý sa často používa v luxusných automobiloch. Odolný kryt ochráni váš telefón pred poškriabaním či otrasmi a navyše ho môžete pohodlne umyť vodou a mydlom. Kryt je k dispozícii vo farbách čierna, ružová, khaki a tmavo šedá. Odporúčaná maloobchodná cena je 39 €.

3

Zábavný 2Piece Cover

Zábavný kryt, ktorý zaujme na prvý pohľad. Hravé geometrické tvary neslúžia len na ochranu rohov telefónu, ale zariadeniu dodávajú špecifický štýl spolu s pohodlným držaním. Matný plast zabezpečuje ochranu a je ho možné jednoducho pripevniť alebo oddeliť od telefónu pomocou drobných prísaviek. Predáva sa v čiernej, modrej a fialovej farbe. Odporúčaná maloobchodná cena je 14,90 €.

4

Ochranný Standing Cover

Ochráňte váš telefón pred poškodením a zároveň si doprajte plnohodnotné používanie Infinity displeja. Kryt so zvýšenou ochranou dokáže vaše zariadenie ochrániť na vysokej úrovni zabezpečenia. Stojan umiestnený v zadnej časti zariadenia dokáže váš telefón uviesť do polohy vhodnej na sledovanie videí a zároveň zachovať ochranu pred rozbitím či poškodením. K dispozícii je v čiernej a modrej farbe. Odporúčaná maloobchodná cena je 36,90 €.

Prečítajte si tiež:
Muž si zapisoval dôvody, kvôli ktorým sa jeho žena rozplakala! Sú úplne absurdné

5

Clear Cover

Poskytuje ďalšiu vrstvu ochrany. Kryt, ktorý vášmu Galaxy Note8 neuberie na kráse a je len 0,95mm široký, takže sa pohodlne drží a zároveň vynikne jeho lesklý, zakrivený dizajn. Odporúčaná maloobchodná cena je 14,90 €.

6

Polohovateľná bezdrôtová nabíjačka

Položte Galaxy Note8 na bezdrôtovú nabíjačku a dobite ho späť na 100 % bez toho, aby ste čokoľvek zmeškali. Nabíjačku môžete použiť aj ako stojan, na ktorý podľa potreby telefón položíte, či už vodorovne alebo zvisle. Počas nabíjania budete môcť nerušene sledovať filmy alebo si chatovať s priateľmi. K dispozícii je v čiernej alebo hnedej farbe. Odporúčaná maloobchodná cena je 69 €.

V ponuke sú aj rýchlo nabíjateľné externé batérie s kapacitou 5 100 mAh v modrej a čiernej farbe za odporúčanú cenu 59 €.

7

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií