fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Výber mena pre dieťa bude jednoduchší! Navrhne ho nový software!

Máte tip? napíšte nám mailom

Pre budúcich rodičov, ktorí majú problém s výberom mena pre potomka máme dobrú správu!

Arnande, Karella, Roselina, Alessia, Chasty, Deland, Berther, Geamar, Jackein, Mellisand, Sagdy, Rasemy,Guen, Gavi, Milea, Anneda, Baby, More, Killie, Char, R, ….

Toto je len malá hŕstka mien, ktoré ti, ak by si sa narodili v USA, môže prideliť nový software! Software bude obsahovať až osem tisíc mien, a tak výber mena pre bábätká môže byť o čosi jednoduchší! Vytvoril ho Andrej Karpathy z kalifornskej Stanford univerzity.

Mnoho ľudí na svete sa snaží nájsť čo najoriginálnejšie meno pre svojho potomka a výber mena neberie na ľahkú váhu. Svoje o tom vedia aj americké celebrity, ktoré sa v poslednom čase ako keby predbiehali v tom, kto vymyslí originálnejšie meno pre svoje dieťa.

Software má vytvárať nové, zaujímavé, ale zato dobre znejúce mená práve pre tých rodičov, ktorí nevedia prísť na meno svojho nového člena rodiny. Výber mena zariadi sám software a bude naozaj originálne!

Po tom, čo rapper Kanye West pomenoval svoju dcéru North a Gwyneth Paltrow dala meno svojej dcére Apple, sa tak zdá sa, môžeme tešiť na nové, originálne, softwarové mená!

Prečítajte si tiež:
Zaujíma vás, ako si v minulosti predstavovali našu dobu? Toto video vám ukáže vízie, ktoré vás zaručene pobavia

Výber mena

Výber mena pre dieťa? Určite treba siahnuť na originalitu!

Podľa odborníkov môže mať meno dieťaťa na dieťa dobrý vplyv. Dieťa s výnimočným menom sa môže v živote cítiť výnimočné, a to sa môže pretaviť aj do jeho správania. Podľa profesora psychológie Adama Altera, deti, ktoré si o sebe myslia niečo výnimočné, výnimočne myslia a výnimočne sa správajú.

Poznáte niekoho, kto má takéto neštandardné meno? Napíšte!

Zdroj: Daily Mail

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií