fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Vychádzajú biele svadobné šaty z módy? Karty zamiešala vlna čiernych svadobných šiat!

Máte tip? napíšte nám mailom

Svadba alebo pohreb?

Keď sa povie svadba, väčšina ľudí si predstaví nevestu v bielych šatách a ženícha v obleku. Austrálska blogerka a matka Sophie Cachia  sa rozhodla pre radikálnu zmenu tejto tradície a rozhodla sa, že jej svadobné šaty budú mať netradičnú čiernu farbu. Jej manžel Jaryd mal na sebe počas  ich svadby bordové sako a košeľu, čierneho motýlika a kožené nohavice.

Čo nevesta povedala na margo svojich netradičných šiat?

“Prvá vec, ktorú musím konštatovať je, že moja voľba nemá nič spoločné s tým, čo sa hovorí – že biele svadobné šaty sú pre panny. Ja len predpokladám, zo svojich znalostí o našej generácii, že ak by len panny nosili biele svadobné šaty, mali by sme rad radom takmer samé rôznofarebné nevesty… Koniec koncov, aj ja už mám 18 mesačného syna. Môj problém však bol v tom, že som sa nikdy v myšlienkach nevidela v bielych šatách. Čierna je klasika. Vyzerá to dobre asi na každom. Je to odvážne a sexi zároveň. Môj manžel bol nápadom čiernych šiat nadšený.”

Prečítajte si tiež:
Pozor! Oranžová je nová čierna

A takto netradičné čierne šaty vyzerajú

dress9

dress5

dress10

dress6

 

dress3

dress4

dress7

dress8

Zdroj: boredpanda.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií