fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Východniare sú na výlece! Nový letný song Mafie Corner a Stefi. Prekoná Vypic a žic?

Máte tip? napíšte nám mailom

Mafia Corner je aktívny hlavne v letných mesiacoch. Pri neustálom koncetovaní, nezabúda ani na fanúšikov a prináša stále niečo nové.

Od vydania singla „Vypic a žic“, ktorý na Slovensku vyvolal veľký rozruch sa začalo objavovať množstvo pokusov o napodobnenie tohto hitu, avšak nikto sa ani len nepriblížil k tomuto už zľudovelému songu.

13900460_10206730508852637_308863324_n
           Mike (Mafia Corner) bol vždy iný a zaujímavo obohatil dosť obohranú jednofarebnú scénu. Teraz prináša pre východniarov opäť niečo nové, ale teraz sa „ide na výlet“! „Obrovské množstvo ľudí z východu počas roka cestuje za prácou, nemôže byť so svojou rodinou a tak som si povedal, že aspoň takto ich poteším. Pesnička je venovaná nie len východniarom, ale nájdu sa v nej všetci, ktorý sústavne musia cestovať a byť odlúčení od rodín a kamarátov“ dodal Mafia Corner.
 V klipe, ktorý natočil Pavol Verčimák sa objaví aj speváčka Stefi, ktorá tiež do pesničky naspievala vokály.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií