fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Vychutnajte si Kaliho letný song JAZDA! No nie je to odkaz na koniec jeho kariéry?

Máte tip? napíšte nám mailom

O Kaliho produktivite nemôžeme polemizovať, takmer každý mesiac vydáva niečo nové a stále nestráca na kvalite!

Nie je to tak dávno, kedy vydal nový album ZLÝ PRÍKLAD, no už vydáva nové single, ktoré dostávajú aj svoju vizuálnu podobu. Po vydarenom prvom singli a hosťovačke, v ktorej ukázal rozhorčenie nad politickým systémom, prichádza jeho najnovší singel, ktorý je opäť úplne iný ako predchádzajúce.

Ako sme si už zvykli u tohto interpreta, nemôžeme dopredu vedieť, v akom štýle bude každý ďalší jeho song, pretože každý je úplne na inú tému a s iným štýlom hudby. Ako už dávnejšie prezradil, chystá ďalší album, ktorý má už celý napísaný a nahraný. Kedy vyjde ešte presne nevieme, dúfajme že to bude ešte do konca tohto roka, pretože jeho songy nás neskutočne bavia.

Song JAZDA je typický letný song, v ktorom sa objavujú krásne ženy, drahé auta a hlavne kopec vody! Natočený bol na Orave, presnejšie na Oravskej priehrade. Smutnejšia správa je však tá, že ak sa dobre započúvate do textu, tak v ňom odkazuje, že pomaly už končí so svojou kariérou. Sám v jednom rozhovore oznámil, že plánuje vydať ešte jeden vyššie spomínaný album a posledný s jeho dvorným DJ-om Petrom Pannom, ktorý bude jeho rozlúčkový.

Prečítajte si tiež:
SUM41 prichádza s pop-punkovou novinkou "War"!

Reakcie ľudí na Kaliho nový song JAZDA:

  • Od Kaliho sa ani nedalo nič iné čakať.. SUPER :))
  • Tohle je zase super song každej song je lepší než druhej .
  • pecka a už bude letný hit
  • Kali sa odseparoval od našej sk/cz “scény” a k*rva sa mi to páči !!! 😀 good vibes!
  • Jsi dobrej maš dobry songy jen tak dal 😉

KALI-JAZDA

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií