fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Vychutnávajte si aj vy dlhé jesenné dni so svojou rodinou

Máte tip? napíšte nám mailom

Len nedávno sme sa tešili, že prišlo leto, teplo a už je tu zase jeseň. Je to ročné obdobie, ktorého sa mnohí po extrémne horúcom lete nevedia dočkať. Sú však aj takí, ktorí sa vôbec netešia tomu, že leto je už preč. Vychutnávajte si tieto dni plnými dúškami. Neprepadnite depresiám, pretože veď aj toto ročné obdobie má svoje čaro.

Posedenia na terase

Posedenia na terase budete musieť na dlhší čas obmedziť, teda pokiaľ nemáte uzavreté terasové priestory, v ktorých aj napriek nízkym teplotám budete môcť sedávať s príbuznými bez toho, aby vás zima vyhnala pod perinu. Takéto posedenie bude o to príjemnejšie, ak budete mať na terase závesné záhradné hojdačky, ktoré vám poskytnú viac priestoru na sedenie a na relax.

Vytiahnite hračky a spoločenské hry

Ak máte ešte menšie deti, rozhodne strávte čas zmysluplne. Nenechávajte svoje deti pri počítačoch a namiesto toho radšej vytiahnite staré spoločenské hry, puzzle alebo obľúbené hračky svojich ratolestí. Spríjemnite si deň a ešte aj spolu strávite všetok voľný čas. Takéto chvíle sú vzácne, preto si ich vážte. Ľahnite si spolu na okrúhle kusové koberce v izbe, rozložte hru a vychutnávajte si prítomnosť milovaných.

Prečítajte si tiež:
Vyber si správny prostriedok zo svojej kuchyne na výrobu „čierneho zlata“!

Keď vonku prší

Keď vonku prší, nechce sa vám nič. Maximálne si pozriete film, otvoríte knižku, pustíte dobrú  hudbu. Aj takýmto aktivitám sa treba venovať. Hoci radšej trávite čas vonku, trávenie času v dome alebo na byte nie je až také zlé, ako sa vám spočiatku môže zdať. Môže vás síce potrápiť myšlienka, že ste si ešte nestihli kúpiť materiál na hydroizoláciu. Treba však dúfať, že všetko dobre dopadne a na budúcu jar sa môžete do toho bez najmenších problémov pustiť.

Foto: Pixabay

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií