fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Aj vďaka výhre v Loto môžete omladnúť

Máte tip? napíšte nám mailom

Každá žena chce byť krásna – a nielen žena, ale aj muži si na svoj vzhľad potrpia. Všetci chceme vyzerať dobre, chceme sa páčiť sebe a aj okoliu.

Na to, aby sme vyzerali fyzicky krajšie a mladšie a aby sme sa tak aj vnútorne cítili, pôsobí niekoľko faktorov. Nie je to len starostlivosť o pleť a telo kozmetickými prípravkami, ale je to aj dôkladná a vyvážená strava, omladzujúce procedúry, vyhýbanie sa stresovým situáciám, pohyb, pobyt v prírode na čerstvom slnku v sprievode slnečných lúčov, horský, ale aj morský vzduch, pokoj, vyrovnanosť a harmónia. A toto všetko môžete mať vďaka prípadnej výhre v Loto, v prípade, že sa rozhodnete pokúšať peňažné šťastie a vybrať pár pre vás výnimočných a šťastných čísel.

Ako tipovať v hre LOTO či EUROJACKPOT správne?

Rozhodnutie, či skúsite svoje šťastie vo finančnej hre, je len na vás a takisto vy si môžete vybrať konkrétnu hru. Môžete sa rozhodnúť podľa toho, čo vám je sympatickejšie, resp. dáte na odporúčania známych alebo sa rozhodnete pre hru, kde je najväčší jackpot. LOTO, KENO 10, Euromilióny či Eurojackpot? Výber je naozaj veľký. Keď už si vyberiete konkrétnu hru, dodržujte jej pravidlá, každá hra má tie svoje. Vyberte svoje čísla a už len čakajte na to vytúžené šťastie.

Ako overiť výherné čísla online?

Ťah Loto či Keno 10 si môžete pozrieť v televízii, ale pre tých, čo nemajú čas pozerať televíziu, je tu možnosť overiť výherné čísla aj online. Overenie tipu LOTO nebolo nikdy jednoduchšie. Sledovanie televízie v súčasnosti prenechávame starším generáciám, pričom mladšie používajú mobilné zariadenia na sledovanie výsledkov. V súčasnej dobe je veľmi obľúbená stránka pandatip.com/sk/, na ktorej môžete nájsť výsledky nielen slovenských lotérií, ale i celosvetových. Výsledky EUROJACKPOT či KENO 10 teda môžete nájsť ľahko, jednoducho a prehľadne i cez váš mobil online.

Prečítajte si tiež:
Finalistka British Hair Awards 2016 preukazuje úctu Africkej kultúre skutočne moderným spôsobom. Poukázala na africkú krásu a silu v každom účese kolekcie Armour

Nezabudnite si váš tiket uložiť na bezpečné miesto, aby ste ho nestratili a v danú chvíľu mohli skontrolovať. Bola by škoda, ak by sa nejaké čísla zhodovali s tými vašimi a vy by ste o tom nemali potrebné potvrdenie.

Ako použiť výhru tak, aby ste vďaka nej mohli omladnúť?

A teraz si predstavte, že ste sa stali výhercom, ste šťastný, hrejivý pocit pri srdiečku vám možno spustí pár sĺz a keby sa dalo, tak začnete aj lietať, všakže? A už máte len kúsok k tomu, ako omladnúť. Stačí si len vybrať, ako a kde sa skrášľovať, finančnú stránku vám zabezpečí vytúžená výhra.

  1. Wellness a relaxačné zariadenia – aby bolo telo mladé a krásne, potrebuje oddych a regeneráciu. A kde bude o vás postarané ako v bavlnke? V kvalitných wellness zariadeniach. Nechajte sa hýčkať a omladnite.
  2. More a hory – venujte časť svojej výhry na pobyt pri mori a v horách, aspoň raz do roka by mal človek vypnúť/zresetovať, zabudnúť na každodenný stres a starostlivosť o domácnosť. More a hory vášmu telu ulahodia a dodajú mu sily.
  3. Starostlivosť o telo zvonku aj zvnútra – možno sa už aj vám stalo, že ste stretli osobu, ktorá bola v skutočnosti staršia, ako ste predpokladali. Vek je len číslo a mlado pôsobiaci vzhľad ovplyvňuje aj starostlivosť o telo zvonka správnou kozmetikou a aj zvnútra vyváženou stravou. Odporúčame vám siahnuť najmä po prírodných a kvalitných kozmetikách a pri strave nezabúdajte, že dôležité sú hlavne ovocie a zelenina. Kvalitné sladkosti si nechajte na výnimočné príležitosti. Nakúpte si kvalitnejšie jedlo z prvotriednych potravín.
  4. Obmedzte stres – aby sme nezabudli, najdôležitejšie je vyhýbať sa stresu a brať život s nadhľadom. Ľudia, ktorí sú stále nervózni a nahnevaní, naozaj pôsobia staršie. Skúste aj tie problematickejšie situácie riešiť s nadhľadom a s čistejšou hlavou. Vaše telo sa vám za to poďakuje, máte ho len jedno, neubližujte mu zbytočne. Ak ste dlhodobo v strese, začnite sa venovať meditáciám, joge a podobným cvičeniam, ktoré telo a myseľ zharmonizujú.
Prečítajte si tiež:
Koronavírus na Slovensku: potvrdili ďalší prípad v Martine

Výhra vám síce tú mladosť nedokáže priniesť, predsa sme len bežní smrteľníci a starnúť je súčasťou kolobehu života. Avšak finančnou výhrou môže omladnúť telo aj myseľ a vy sa budete cítiť a vyzerať o niečo mladšie!

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií