fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Vylepšené súkromné správy na Instagrame prinesú väčší komfort. V čom sa zmenia?

Súkromné správy na Instagrame sú zavedené pomerne dlho. Tzv. direct messages umožňujú odosielanie textových správ, fotiek, videí a odkazov inému používateľovi. Nedávno sa začala na zariadeniach iOS objavovať aktualizácia s ich vylepšeniami.

gsmarena_001

Určite si si všimol, že v súkromných správach si bol pri odosielaní obrázku limitovaný na štvorec. Po novom príde zmena a fotografia môže mať akýkoľvek rozmer – teda aj širokouhlý. Novinky nastali aj v oblasti odosielania odkazov. Po jeho napísaní sa príjemcovi automaticky zobrazí náhľad, nadpis a stručný popis.

Aktualizácia začala nedávno nabiehať na zariadenia so systémom iOS. Používatelia Androidu novinky postrehnú už v najbližších dňoch. Populárny Instagram sa v konečnom dôsledku snaží priblížiť k iným komunikačným platformám, ktoré využívame omnoho častejšie na komunikáciu s našimi priateľmi.

Zdroj: gsmarena.comtechcrunch.com

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií