fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ďalší výpadok Facebooku najviac postihol Slovensko. Problémy hlásilo aj okolie

Používatelia sociálnych sietí Facebook, Instagram či Whatsapp opäť hlásili výpadok. Najviac problémov zaznamenali v strednej Európe.

Výpadky sociálnych sietí patriacich pod Facebook zaznamenal portál downdetector.com. Podľa ich mapy, najhorišia situácia bola u nás na Slovensku a v blízkom okolí. Tento portál zaznamenal viac než 9 000 podnetov.

Zdroj: DownDetector.com

Čo výpadok spôsobilo, zatiaľ nie je jasné. Nie je to tak dávno, čo používatelia hlásili problém naposledy. Začiatkom marca bola situácia ešte horšia a mnohí marcový výpadok pokladajú za jeden z najväčších v histórii. Internetový gigant Facebook má pod svojou správou hneď niekoľko ďalších sociálnych sietí, ako Instagram, Messenger či Whatsapp.

Dôvody, prečo tieto služby v poslednom období nepracujú tak, ako majú, nepoznáme. Z druhého uhla pohľadu, aj tieto situácie odzrkadľujú, ako veľmi sú ľudia od nich závislí. Len niekoľko desiatok minút sa nemôžu dostať k najaktuálnejšiemu obsahu a je z toho celosvetový problém.

Zdroj: downdetector.cometrend.sk

Zdroj titulnej foto: thenextweb.com

 

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií

"