fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Vypočujte si pieseň, ktorú otextovalo niekoľko ľudí, bez toho aby o tom vedeli…

Máte tip? napíšte nám mailom

Po singli U want it all vydáva Kami svoj druhý singel s názvom I´m asking, kde pri tvorbe textu spolupracovalo hneď niekoľko ľudí, bez toho aby o tom vedeli.

Kami, ako si umeleckým menom hovorí Kamila Kopčová /19 rokov/ v týchto dňoch vydáva druhú autorskú pieseň s názvom I´m asking. „Pýtam sa“ je pieseň spojená z myšlienok a úvah ľudí. Kami oslovila ľudí zo svojho okolia, rôznych generácii, aby jej napísali o svojich pocitoch. Chcela vedieť, ako zmýšľajú o živote, láske,šťastií a pod. „Každý napísal niečo iné, to svoje, to čo práve prežíva, aké má pocity, čo chce povedať. Ani si neviete predstaviť koľko ľudí má iné potreby a ako inak všetko vníma“ hovorí Kami. „Nie žeby som si texty nevedela písať sama, ale v tejto chvíli ich písať ešte nechcem“ dodáva s úsmevom.

kami-im-asking

Nikto z pisateľov,  ani len netušil, že dôvodom tohto činu, bolo spojenie myšlienok do uceleného textu.

Hudba o nás prezradí viac ako si myslíme. Spojením Kamiliných myšlienok a úvah s myšlienkami ľudí do textu, je niečo nadčasové a v našich zemepisných šírkach ojedinelé. „Musím priznať, že neviem či je ťažšie písať text alebo spojiť do textu toľko rôznych názorov, pováh aby to celé dávalo zmysel,“ hovorí Kami.

Prečítajte si tiež:
Členovia kapely The NOW sa pýtajú: "Čo nás zachráni?"

K piesni je natočený videoklip, ktorý si vzal pod taktovku mladý talentovaný režisér Kristián Ganobjak. V klipe  si zahrali Kamilini bývalí spolužiaci z košického konzervatória, nakoľko Kami posledný rok študuje v Prahe. Autor hudby je opäť PAUL PROJECT, ktorý si v klipe zahral spolu so svojím malým synčekom Leonardom.

https://www.youtube.com/watch?v=jpmteC4IMXs

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií