fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Vysoká škola sv. Alžbety dúfa, že dielo profesora Krčméryho nezanikne a je odhodlaná v jeho práci pokračovať

Sústrasť pozostalým po profesorovi Krčmérym možno vyjadriť podpisom do kondolenčnej knihy.

Máte tip? napíšte nám mailom

21.12.2022 (Webnoviny.sk) – Vo viere, že život sa smrťou nekončí, iba mení sme pevne presvedčení, že jeho dielo nezanikne. Urobíme všetko pre to, aby sme v ňom pokračovali a zachovali jeho odkaz pre svet. V stanovisku k úmrtiu profesora Vladimíra Krčméryho to uviedli rektor Vysokej školy zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety Juraj Benca i pedagógovia, zamestnanci a študenti školy, ktorú Krčméry zakladal a bol jej emeritným rektorom.

Sústrasť pozostalým po profesorovi Krčmérym možno vyjadriť podpisom do kondolenčnej knihy. Umiestnená bude vo veľkej aule vysokej školy sv. Alžbety v Bratislave, na Námestí 1. mája od 9:30.

Viac k témam: Úmrtie Vladimíra Krčméryho
Zdroj: Webnoviny.sk – Vysoká škola sv. Alžbety dúfa, že dielo profesora Krčméryho nezanikne a je odhodlaná v jeho práci pokračovať © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií