fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Vyspovedali sme Szotyho o jeho začiatkoch a o jeho skladbe “Spoveď”

Máte tip? napíšte nám mailom

Do dnešného článku a rozhovoru sme si pre vás pripravili Szotyho, ktorý nám viac prezradil o svojom osobnom živote ale i o svojej novej skladbe pod názvom “Spoveď”. 

14695495_1660786747546092_6984667431866556501_n

Stvoril nás Boh s jediným úmyslom, milovať sa, ľúbiť a dodržiavať pravidlá, ktoré sú jak podmienky, medzi nami dvoma, aj tak nie sú dodržané, chýbaš, zbohom, smola.

_________________________________________________________________

• Ako sa to stalo, že proste si si povedal, že chceš robiť hudbu?

Viete čo? Je to komplikované, rok 2014 sa v lete skomplikoval, hral som profesionálne futbal ako starší žiak za “KAC JEDNOTA KOŠICE” a pri zápase došlo ku zraneniu kolena, skončil som na operácii predných krížnych väzov, po operácii som nemohol hrať, tak som chodil von, flákal sa a tak. Raz ma zavolal kamarát, tiež teraz už raper “Tomixx” ( Tomáš Hudák) von, tak sme išli, zobral som papier, pero a on navrhol, že budeme raperi, tak sme napísali prvý text. Takže Tomimu vďačím za to že robím rap, Díki Tomi!

• Kto ťa k tomu namotivoval, kedy a ako?

Vlastne ma namotivoval Tomáš, ako je spomenuté v prvej odpovedi, ale tak profesionálne, tým, že som akože “sídliskový chlapec” ma namotivoval Separ s albumom “Pirát”.

Prečítajte si tiež:
Žena prešla 2 400 km a minula viac ako 990 € aby zachránila psov pred zjedením

Ale svojím spôsobom aj môj otec Marcel Szoták (umelecké meno – Marcel Norman), je spevák v kapele “SMOKIE REVIVAL PRAHA”, som naňho hrdý! Ale taktiež ma namotivovala aj raperka menom “Hypnotik”, s ktorou sme dobrí kamaráti, “Arzen Q”. – ten chalan mi bol veľkým vzorom a vlastne teraz sme taktiež kamaráti. Je naozaj veľa ľudí, čo ma motivuje!

• Čo sa stalo producentom, s ktorým si mal mať album?

Komplikované, sme v kontakte, ale nejako to už neklape, mám jeho nejaké veci v kompe a možno sa spolupráca vyskytne, nie, že možno, ale určite, je to len otázkou času.

• Kedy je podľa teba už vrchol svojej kariéry?

Pojem vrchol je široký pojem, môžeš byť lyricky na vrchole, majetkovo na vrchole, finančne na vrchole, ide o uhol pohľadu, o aký vrchol sa jedná.

• Ako ťa napadlo spraviť pesničku “Spoveď”?

Tým, že sa toho v mojom živote udialo za poslednú dobu naozaj dosť nato, že som tínedžer, som to potreboval dostať zo seba von všetko, to dobré aj zlé, a tak som sa vySPOVEDAL do jednej hudby.

Prečítajte si tiež:
Prvé zábery dcérky Adriany Sklenaříkovej! Pozrite, ako vyzerá malá Nina

• Na záver, čo by si chcel odkázať svojím fanúšikom?

Vlastne, žiaden odkaz nemám, len to, že hudba je hudba, to nezmeníte a ľudia sú ľudia, tých takisto nezmeníte, tým chcem povedať len toľko, že ja sa kvôli niekomu meniť nebudem a ak ste naozaj niektorí moji “fans”, tak ma berte takého, aký som, aj s chybami, aj s novým štýlom a aj so všetkým, čo príde. Moje ďakujem patrí Klocher.sk za tento článok, je to pocta pre mňa. Rok 2017 bude zaujímavý! 🙂
-Szoty 2016

Vypočujte si skladbu “Spoveď” a dajte nám vedieť, ako sa vám táto skladba páči.

https://www.youtube.com/watch?v=UDL6AFA3k-I&t=22s

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií