fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Výtvory tejto šéfkuchárky by sme jesť neodporúčali. Sú totiž z hliny a farby

Máte tip? napíšte nám mailom

Čo začalo ako chabá snaha o vytvorenie vlastných burgerových náušníc, skončilo ako spôsob obživy. Na jedlách tejto šéfkuchárky si však veľmi nepochutíte.

Shilpa začala s tvorbou miniatúr úplnou náhodou. Zdroj: asianage.com

Shilpa Mitha je mladá Indka, ktorá sa živí naozaj neobyčajným spôsobom. Vyrába jedlá miniatúrnej veľkosti, ktoré vyzerajú neskutočne lákavo a realisticky, sú žiaľ nejedlé. Krútite hlavou? Shilpa však o záujem núdzu nemá.

https://www.instagram.com/p/BnyQ62phfhK/?utm_source=ig_web_copy_link

Svoje umelecké diela začala na začiatku pridávať na Instagram. Počet jej fanúšikov narastal a preto urobila odvážny krok. Vo svojej práci dala výpoveď a fejkovému vareniu sa začala venovať naplno. Vytvorí približne 200 miniatúr za mesiac, ktoré sa vypredajú v priebehu jednej hodiny. „Začala som s tým úplnou náhodou. Chcela som si nájsť nejaké hobby,“ tvrdí.

https://www.instagram.com/p/BnlibCghNyo/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/p/Bqb4LN_HIJC/?utm_source=ig_web_copy_link

Shilpa sa sústreďuje predovšetkým na indické jedlo. „Mám šťastie, že pochádzam z Indie, pretože máme mnoho druhov jedla. Vždy tak tvorím niečo iné a experimentujem.“ Najčastejšie však vyrába jedlo s názvom dosa, obľúbené ryžové palacinky: „Vyrobila som ich už niekoľko tisíc a stále ich vyrábam. Predávajú sa najlepšie.“

https://www.instagram.com/p/BovrFwmBLhw/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/p/BoLOTR6hqVG/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/p/BnQvnrih1DZ/?utm_source=ig_web_copy_link

Tak čo, aj vám sa zbiehajú chúťky?

Zdroj: bbc.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií