fbpx
Watch Dogs 2 sa odohráva v San Franciscu. Ako vyzerá reálne mesto v porovnaní s hrou?

Watch Dogs 2 sa odohráva v San Franciscu. Ako vyzerá reálne mesto v porovnaní s hrou?

Hry, ktoré sa odohrávajú v nejakom konkrétnom meste, sa snažia byť čo najviac autentické a Watch Dogs 2 nie je výnimkou.

Zatiaľ, čo Watch Dogs 1 sa odohrávala v Chicagu, dej dvojky je umiestnený viac na západ – do mesta San Francisco. Magazín IGN si dal tú námahu, že sa vybral do tohto mesta, aby ho zmapoval, a tak porovnal nakoľko dôveryhodne sa podarilo hre zobraziť toto veľkomesto. Zameral sa najmä na najznámejšie a najobľúbenejšie miesta v San Franciscu.

Ako porovnanie dopadlo si môžeš pozrieť v priloženom videu. Okrem iného tam uvidíš porovnanie mostu Golden Gate či bránu do čínskej štvrte.

Hra Watch Dogs 2 vychádza 15. novembra a hráči si ju budú môcť zahrať na PS 4, XBox One alebo na počítači.

Zdroj: hrej.cz

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  San Francisco sa môže pochváliť unikátnym morským organom. Po jeho vypočutí budete chcieť túto nádheru zažiť na vlastné oči
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.