Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Web NAJFILMY.sk je opäť funkčný. Reklamy a vyskakujúce okná znížili na minimum

Možno ste v predchádzajúcich dňoch už zaznamenali, že viaceré stránky, na ktorých ste mohli bezplatne pozerať svoje obľúbené filmy a seriály boli zrušené. Pozeranie seriálov a filmov je pre mnohých ľudí relax nielen ako odmena po ťažkom dni v práci, ale aj ako vypĺňanie voľného času. Určite nám dáte za pravdu, že ak sa človek doslova namotá na dobrý seriál, je schopný pozerať niekoľko častí aj dlhé hodiny. K výberu kvalitného obsahu sa doteraz dalo dostať ľahko aj nelegálnou cestou, no od 31. októbra seriáloví fanúšikovia smútia. Nedávno sa museli rozlúčiť so známym webom Topserialy.to, ktorý im poskytoval bezplatné pozeranie seriálov. Keďže obsah webu bol ilegálny, musel zasiahnuť zákon. 

Pokračovanie pod reklamou
Pokračovanie pod reklamou

Web Topserial.to nebol jediným, ktorý skončil. Problémy majú i ostatné stránky s “pirátskym” obsahom. Prevádzky Verystream, OpenLoad, Streamngo a Rapidvideo boli pre tieto weby kľúčové, nakoľko pridávali seriály cez embed z týchto stránok. Jednoducho vysvetlené – nemajú odkiaľ čerpať. Zahraničné prevádzky činnosť ukončili najmä kvôli tlaku autorov obsahu, ktorým tam unikali zisky. Tiež sa vraví, že budú musieť zaplatiť nemalé odškodné.

Prečítajte si tiež:
4 filmy, o ktorých budete premýšľať ešte pár hodín #5

Náhrada existuje

Tiež sme vás ubezpečovali, že netreba vešať hlavu. Ešte stále sú tu stránky, za ktoré si síce zaplatíte nejaké tie drobné, no obsah majú naozaj kvalitný. Medzi nimi sú napríklad Netflix alebo HBO GO.

Ľudia odmietajú platiť

Na sociálnej sieti vznikla udalosť za obnovenie webu Topseriály, ktorú podporilo tisíce Slovákov a Čechov. Autor udalosti myslel štrajk najskôr ako žart, no postupne sa na udalosť nahlasovali tisíce Slovákov a Čechov, ktorí odmietajú platiť za legálne pozeranie seriálov. Nespokojní fanúšikovia webu Topserialy.to sa teda naozaj stretnú. Štrajk je naplánovaný na 15. novembra na Námestí slobody v Brne.

Týmto vyhlasujeme štrajk za obnovenie stránky Topserialy.to a jej využívaných streamovacích serverov Verystream, Openload a Streamango. Naše životy bez seriálov nemajú zmysel a za Netflix fakt platiť nechceme,” uvádza sa v popisku udalosti.

Najfilmy.sk opäť fungujú

Medzi stránky, ktoré mali značné problémy sa zaradila aj stránka Najfilmy.sk. Tá je však dnes späť a nie s prázdnou. Sľubuje menej reklám a vyskakovacích okien. Všetky novinky sú už taktiež opravené, na starších filmoch sa pracuje. Hor sa do pozerania, vážení!

Prečítajte si tiež:
Najlepšie horory roka 2019: TOTO je 5 z nich, ktoré vám naženú poriadny strach! (2.diel)
Web Najfilmy.sk je opäť funkčný. Reklamy a vyskakujúce okná znížili na minimum
Zdroj: najfilmy.sk
reklama

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií