fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Web Najfilmy.sk opäť nefunkčný! Problémy neustáli

Máte tip? napíšte nám mailom

Minulý rok padli viaceré pirátske stránky, ale web Najfilmy.sk sa statočne držal. Milovníci filmov si vtedy vydýchli, avšak teraz majú opäť hlavu v smútku.

Web Najfilmy.sk opäť nejde

Sledovanie filmov online umožňoval aj web Najfilmy.sk. Rok 2019 však priniesol veľké sklamanie pre všetkých, ktorí za sledovane svojich obľúbených filmov a seriálov nechceli platiť. Prevádzky Verystream, OpenLoad, Streamngo a Rapidvideo boli zrušené a z internetu zmizlo naozaj veľké množstvo stránok. Za ich vypnutím stojí zoskupenie ACE, kde patrí aj Netflix či Amazon. Dôvod bol naozaj prostý. Prekážalo im, že im vykrádajú ich obsah a nelegálne ho šíria po celom svete. Ich krok sa ale nestretol s porozumením každého. Ľudia sa dokonca na internete rozhodli stretnúť a štrajkovať, len aby sa obnovila stránka Topserialy.to. Obsahovala Keďže ilegálny obsah, ktorý tvorili celé epizódy seriálov i filmov aj dabingom a titulkami.  Na okamih vtedy nešiel ani web Najfilmy.sk, ktorý však svoju činnosť obnovil.

Web Najfilmy.sk opäť nefunkčný! Stovky filmov sú stratenéPrvé problémy Najfilmy.sk zvládli

Problémy nemali len stránky so seriálmi, ale aj s filmami. Web Najfilmy.sk tiež nefungoval, ale v novembri minulého roka sa mu podaril návrat. Svojich fanúšikov si chcel udržať menším počtom reklám a tiež menším počtom vyskakovacích okien. Opravili sa staršie i novšie filmy a tak sa dali opäť nerušene sledovať. Dnes je ale idylke zasa koniec. Web Najfilmy.sk opäť nefunguje a ťažko povedať, či sa ešte spustí. Nie každý je ochotný platiť za sledovanie filmov online,  a preto stále hľadajú nové stránky.

Prečítajte si tiež:
Kino Lumière: Na čo všetko sa môžeme tešiť v blízkej budúcnosti?

Vyberte si niečo iné

Platené stránky sú síce drahšie ako web Najfilmy.sk, ale môžete si vychutnať horúce novinky i starú klasiku kedykoľvek a kdekoľvek. Poplatok za Netflix, HBO GO alebo Apple TV+ nie je vysoký, takže ak si odpustíte tri kávy v kaviarni, môžete si sledovať v pohodlí domova filmy. Ďalšou možnosťou je návrat k sledovaniu televízie. Každý deň si môžete vybrať z rôznych filmov, ale pripraviť sa treba na nekonečné reklamy, ktoré predĺžia sledovanie aj o hodinu. Je to však ideálna príležitosť na rodinné posedenie pri telke, ktoré kedysi Slováci obľubovali.

 

Prečítajte si tiež:

https://klocher.sk/toto-su-najocakavanejsie-filmy-roku-2020-o-zabavu-sa-bat-nemusime/

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií