fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Whitney: do kín prichádza film o legendárnej speváčke

Máte tip? napíšte nám mailom

Talentovaná, krásna diva s úžasným hlasom, ale aj žena, ktorá potrebovala lásku a svoju neistotu a strach utápala v drogách. Nezabudnuteľná, večne živá legenda. To všetko bola a stále je jedinečná Whitney Houston.

Ako to už býva, výnimoční, talentovaní a slávni ľudia mávajú svojich vnútorných démonov, s ktorými zvádzajú každodenný boj, zatiaľ čo ich davy fanúšikov bezhranične obdivujú. Bol to aj prípad Whitney? Vo svojich piesňach často spievala o samote a túžbe po láske. Vyhádzali tieto slová od srdca?

Dokumentárny film, ktorý si budú môcť diváci  v slovenských kinách pozrieť od 2. augusta sľubuje, že odpovie na všetky otázky, ktoré sme sa vždy chceli spýtať. Život, vzťahy, láska k hudbe, rodina, závislosť. Dokument má byť skutočnou výpoveďou o tom, kým bola jedna z najúspešnejších speváčok na svete v skutočnosti. Je zostavený z výpovedí jej najbližších, rodiny, ľudí, ktorí sa pohybovali okolo nej, ako aj zo súkromných záberov a nahrávok, úryvkov vystúpení a podobne.

Film nabitý emóciami, skvelou hudbou a dramatickými osudmi bude lákadlom nielen pre fanúšikov Whitney, ale aj tých ktorí obľubujú životopisné filmy a pútavé príbehy.

Prečítajte si tiež:
TWiiNS ohlásili koniec: Je dôvodom očakávaný potomok s Lobotkom?

 

 

 

 

Zdroj: https://www.csfd.cz/film/614489-whitney/prehled/, https://www.youtube.com/watch?v=y4fWVb9l2hs

Foto: https://www.hollywoodreporter.com/news/whitney-houston-death-walk-of-fame-star-290135

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií