fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

VIDEO: Will Smith podstúpil kolonoskopiu. Vyšetrenie vysielal na živo

Máte tip? napíšte nám mailom

Známy americký herec, producent a raper, Will Smith podstúpil nepríjemné vyšetrenie hrubého čreva. O tom, ako jeho kolonoskopia prebiehala sa rozhodol podeliť so svojimi fanúšikmi na Instagrame prostredníctvom videa.

Prostredníctvom sociálnych sietí sú mnohé celebrity v priamom kontakte so svojimi fanúšikmi. Zdieľajú tak svoj bežný život, svoje starosti aj radosti. Výnimku netvorí ani americký herec Will Smith, ktorý však na svojom Instagrame odvysielal šokujúce video. To prekvapilo všetkých, vrátane bulvárnych médií. Kolonoskopiu v priamo v prenose totiž nikto nečakal.

Will Smith kolonoskopia
Zdroj: Youtube @Will Smith I Vlogged My Colonoscopy

Kolonoskopia na Instagrame

Will Smith má na svojom Instagramovom profile takmer 40 miliónov sledovateľov. Odhaľuje im nie len vlastné súkromie, ale aj pozadie z natáčania filmov, reklám či rôzne vtipné videá. Najnovšie ich však prekvapil, keď sa v stredu 6. novembra natočil v nemocničnej izbe pred tým, ako podstúpil kolonoskopiu.

„Už mám päťdesiatku, takže ich musím nechať prekutrať moje vnútorné zážitosti,“  vyjadril sa k vyšetreniu hrubého čreva Will Smith. Budúci hrdina hry „Bad Boys 3“  privítal na videu svojich faúšikov v nemocničnom odeve vo svojej izbe, pred tým ako sa začalo jeho vyšetrenie.

Prečítajte si tiež:
SILA! Chcela vyzerať ako Kim Kardashian, no plastická operácia sa nevydarila. Zúfalá žena si nedokáže ani sadnúť a zadok sa jej doslova rozpadáva na kusy!

https://www.instagram.com/p/B4iQF-7n4Pv/?utm_source=ig_web_copy_link

„Vyzerá to, že na Instagrame nedokážeme osloviť 50 miliónov sledovateľov bez toho, aby sme ukázali môj zadok. A tak teda dobre, podstúpim kolonoskopiu aby sme dosiahli buzz, napísal známy herec ako titulok svojho videa.

Kolonoskopiu podstúpil Will Smith v Miami na Floride. Na základe dovŕšenia päťdesiatky mu ju odporučila jeho osobná lekárka, Dr. Ala Stanford. Americký producent, známy aj ako “Man in black” dúfa, že prostredníctvom tohto videa jeho fanúšikovia pochopia dôležitosť jednotlivých vyšetrení pre ich zdravie.

Čo je to kolonoskopia

Kolonoskopia je vyšetrenie hrubého čreva pomocou špeciálneho prístroja – endoskopu (kolonoskopu). Ten sa  zavádza cez análny otvor a konečník. Kolonoskopia je vyšetrenie, ktoré sa používa pri diagnostike nádorov, polypov a iných patologických zmien v hrubom čreve. Umožňuje odobrať vzorku sliznice a aj odstrániť polypy. Preventívne ho podstupujú muži aj ženy po dovŕšení päťdesiateho roku života.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií