fbpx
WOW! Rovnaký vek, no diametrálne odlišný výzor. Ako nás dokážu zmeniť zásahy plastických chirurgov?

WOW! Rovnaký vek, no diametrálne odlišný výzor. Ako nás dokážu zmeniť zásahy plastických chirurgov?

Ste spokojní s tým, ako vyzeráte? Ak by ste mali šancu a možnosť, podstúpili by ste nejakú plastickú operáciu? Ak áno, aký zákrok by ste si zvolili? A nebáli by ste sa vedľajších účinkov? Ťažké rozhodnutie, čo?…

Celebrity a slávne osobnosti, ktoré sú každodenne pod prísnym drobnohľadom neraz siahnu po šikovných ručičkách plastického chirurga a dajú sa trošku vylepšiť. Nasledujúce fotografie porovnávajú známe osobnosti v rovnakom veku. Jediný rozdiel medzi nimi je, že zatiaľ čo osoba na ľavej strane podstúpila niekoľko plastických zákrokov, tá druhá je prirodzená a bez akýchkoľvek vylepšení. Samozrejme, určitú rolu zohrávajú aj gény a životný štýl avšak… v niektorých prípadoch sú rozdiely skutočne markantné. Tak čo, ktoré sa vám páčia viac?

Megan Fox and Alexandra Daddario – 32 rokov
Jessica Lange and Meryl Streep – 69 rokov

 

Courteney Cox and Michelle Fairley – 54 rokov

Pokračovanie na ďalšej strane

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Len 21-ročný chalan minul na plastiky viac než 22-tisíc eur. Takto vyzerá dnes
Google+ Linkedin

Umenie mlčať je ťažšie ako schopnosť hovoriť. Mnohí hovoria, lebo nevedia mlčať a mnohí mlčia, lebo nevedia čo povedať. Dať slová na papier umožní neumlčať vypovedané, alebo vypovedať umlčané. Napísané dáva možnosť oživiť premlčané a zvýrazniť nevypovedané. Práve pre to píšem. :)