fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Youtuber Asimister odpálil Slovákov novým kráľovským videom. Vtipné zvieratá a komentáre dostanú aj vás

Máte tip? napíšte nám mailom

Humor a láska k zvieratám je čarovná kombinácia na začiatok každého vydareného dňa. Ak sa túžite zabaviť, pozrite si video od youtubera Asimistra, ktoré vás rozveselí za akýchkoľvek okolností.

Mladík Max, ktorého skôr poznáme pod prezývkou Asimister, prekvapil svojich fanúšikov ďalšou vychytávkou. Na YouTube zverejnil pred niekoľkými dňami nové video, ktoré zachytáva reakcie na najzábavnejšie zvieracie videá. Za tento čas sa mu podarilo získať viac ako 200-tisíc zhliadnutí. Zdá sa, že verejnosť je videom skutočne pobavená, čo potvrdzujú mnohé nadšené komentáre.

Asimister odkomentoval viacero vtipných videí.
Asimister komentoval viacero zábavných videí. Zdroj: facebook.com/Asimister

Vtipné zvieratá aj komentáre

Môžeme si len domýšľať, či pomenovanie Asimister znamená majster humoru. V súčasnosti má Max dostupných viac ako 860 videí. Mnohé z nich zachytávajú reakcie na bežné, ale pritom vtipné udalosti. Napríklad deti, ktoré plačú nad zlými vianočnými darčekmi. Populárne je aj video z oblasti hier, ktoré na jeho youtubovom kanáli nájdete pod názvom Reálny život vs. nereálne GTA 5.

Vo videu o zvieratách sa nachádzajú bizarné situácie, napríklad pes naháňajúci sa za fitloptou, pokiaľ ju nečakane formou kotrmelca predbehne. Majitelia psov určite poznajú situáciu, kedy sa ich miláčikovia neprestajne naháňajú za vlastným chvostom. I keď takéto udalosti sú nám prirodzene vtipné, Asimister ich vylepšuje cez svoje dokonale trefné komentáre. V jednej časti videa dabuje psa, mačku a v druhej sa rozplýva nad samotnými reakciami zvieratiek. Vzájomný súboj medzi mačkou a psom či mačiatko zliezajúce po schodoch formou šmýkačky nie sú jedinými zaujímavými kúskami.

Prečítajte si tiež:
Prvý v Európe: Trnavský Hollywood Burger by nadchol aj Gretu Thunberg
Nové video s názvom Reakcia na najzábavnejšie zvieracie videá na Yotutube je skutočne obľúbené.
Nové video s názvom Reakcia na najzábavnejšie zvieracie videá na YouTube je skutočne obľúbené. Zdroj: Youtube.com/Asimister

Dokonalosť videa spočíva v akčných zvieratách a vtipnom dabingu zo strany Asimistra. Pozitívne reakcie ľudí na seba tiež nenechali dlho čakať. Pod videom sa objavilo množstvo komentárov, z ktorých je jasné, že je skutočne plné humoru. Fanúšikom sa natoľko zapáčilo, že Maxa vyzvali k natočeniu ďalšieho podobného výstupu, ktorý by napríklad zachytával reakcie mačiek na uhorky. Ak aj vy máte doma svojho zvieracieho spoločníka, skúste si spomenúť, či vás niekedy pobavil podobným trikom.

Zdroj: Youtube.com/Asimister

Zdroj titulnej foto: facebook.com/Asimister

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií