fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

YouTuber Lukáš Frlajs si vzal na paškál King Dubaja! Nielenže ho paroduje ale pomáha aj chatire

Máte tip? napíšte nám mailom

YouTuber a herec Lukáš Frlajs robí vtipné paródie na King Dubaja, ten vďaka hackerom prišiel o svoj účet na Instagrame.

Kontroverzný slovenský podnikateľ Peter “King” Dubaj už dlhé mesiace prostredníctvom internetu zdvíha tlak väčšiny Slovákov. Mladík sa totiž rád pochváli peniazmi, ktoré “ťažko” zarobil. Jeho názory a fotografie, na ktorých si napríklad pripaľuje cigary horiacimi bankovkami, pohoršujú, no aj napriek tomu Dubaj, ktorý vyvoláva na sociálnych sieťach vyvoláva dojem milionára, si získava čoraz väčšiu popularitu.

kd

KingDubaj, ktorý ponúka semináre na budovanie značiek, zbohatol podľa vlastných tvrdení na najmä vďaka biznisu s preklepovými doménami. O tom, ako zarobiť napísal aj knihu, ktorá bola prekvapivo bestsellerom. To svedčí o tom, že zatiaľ čo jedni ho doslova žerú, iní ho ale vôbec nemusia a dokonca si z neho robia srandu.

frlajs-zrebny

K druhej skupine patrí aj herec a YouTuber, Lukáš Frlajs, ktorý si v posledných dňoch založil nový účet na Instagrame, na ktorom paroduje správanie kontroverzného podnikateľa, ktorý denne na svoj Instagram pridáva množstvo stories a jeho slovník je pre neho už príznačný. Účet @princdudlaj si rýchlo získal úspech a dokonca ho podporilo aj niekoľko známych tvári. Lukáš celú túto paródiu vzal i z vážnejšej a ľudskej stránky a rozhodol sa svojou popularitu použiť aj na charitatívny účel a tým pomôcť malej Sofinke.

Prečítajte si tiež:
Röntgen zachytil tehotné zvieratá! Tieto snímky sú ohromujúce!

pomocpresofinku

Celé to vzniklo, pretože mi vadil človek zosmiešňujúci tvrdo makajúcich ľudí, ktorí sa snažia žiť normálny život. Očividne môže byť každý bussinessman, každý môže zarobiť pochybným spôsobom. Osobne Dubaja nepoznám, no chodia mi stovky podporujúcich správ. V niektorých dokonca ľudia spomínajú negatívne skúsenosti s jeho biznisom. Tie ale nezverejňujem, nechcem naňho útočiť,prezradil Frlajs, ktorý ďalej podotkol, že  ľudia veria, že kto má luxus na internete, ho má aj v realite.

 

 

Zdroj: YouTube, Instagram, Facebook

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií