YouTuberka Eugenia Cooney pohoršuje ľudí. Tí spisujú petíciu!

YouTuberka Eugenia Cooney pohoršuje ľudí. Tí spisujú petíciu!

Svojimi videami desí fanúšikov!

Iba 22-ročná YouTuberka Eugenia Cooney, ktorú odoberá viac než 900-tisíc ľudí, svojimi videami pobúrila nielen svojich fanúšikov a odberateľov, ale i širokú internetovú verejnosť. Dôvodom pohoršenia ľudí sú jej videá, ktoré vôbec nevyzerajú dobre. Dôvodom je, že Eugenia je až extrémne chudá a s najvyššou pravdepodobnosťou trpí anorexiou.


eugenia

Ľudia sa preto rozhodli spísať petíciu, ktorou chcú apelovať na YouTube, aby jej zakázal streamovať a aby jej bol zrušený účet.

Táto petícia vznikla na základe toho, že publikum, ktoré Eugeniu sleduje, tvoria prevažne dievčatá a mladé ženy vo veku od 12 do 21 rokov, a tak vzniká možnosť, žeby si od YouTuberky vzali zlý príklad a začali trpieť anorexiou alebo inou chorobou prijímania potravy.

Prednedávnom sa dokonca internetom šíril hoax o tom, že Eugenia Cooney zomrela. Na túto nepravdivú informáciu reagovala tým, že natočila video, v ktorom tvrdí, že je v poriadku a žiadnou chorobou prijímania potravy netrpí.

K petícii sa Cooney postavila tak, že kritiku uznáva, no anorexiou či inou chorobou netrpí a nie je od ľudí pekné. Dodala aj to, že je na nepriaznivé ohlasy zvyknutá a nerobí si z toho ťažkú hlavu.

Aký je tvoj názor na túto YouTuberku? Myslíš, že má petícia za zrušenie jej kanálu význam?

Zdroj: mashable.com

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Najkrajšie fotografie z divočiny za rok 2017: Zábery neuveriteľných momentov vás dostanú
Google+ Linkedin

Written By :

„Najväčším šťastím človeka je žiť pre to, za čo by bol ochotný zomrieť.“ - Honore De Balzac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*