fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

YouTuberka Eugenia Cooney pohoršuje ľudí. Tí spisujú petíciu!

Máte tip? napíšte nám mailom

Svojimi videami desí fanúšikov!

Iba 22-ročná YouTuberka Eugenia Cooney, ktorú odoberá viac než 900-tisíc ľudí, svojimi videami pobúrila nielen svojich fanúšikov a odberateľov, ale i širokú internetovú verejnosť. Dôvodom pohoršenia ľudí sú jej videá, ktoré vôbec nevyzerajú dobre. Dôvodom je, že Eugenia je až extrémne chudá a s najvyššou pravdepodobnosťou trpí anorexiou.

eugenia

Ľudia sa preto rozhodli spísať petíciu, ktorou chcú apelovať na YouTube, aby jej zakázal streamovať a aby jej bol zrušený účet.

Táto petícia vznikla na základe toho, že publikum, ktoré Eugeniu sleduje, tvoria prevažne dievčatá a mladé ženy vo veku od 12 do 21 rokov, a tak vzniká možnosť, žeby si od YouTuberky vzali zlý príklad a začali trpieť anorexiou alebo inou chorobou prijímania potravy.

Prednedávnom sa dokonca internetom šíril hoax o tom, že Eugenia Cooney zomrela. Na túto nepravdivú informáciu reagovala tým, že natočila video, v ktorom tvrdí, že je v poriadku a žiadnou chorobou prijímania potravy netrpí.

K petícii sa Cooney postavila tak, že kritiku uznáva, no anorexiou či inou chorobou netrpí a nie je od ľudí pekné. Dodala aj to, že je na nepriaznivé ohlasy zvyknutá a nerobí si z toho ťažkú hlavu.

Prečítajte si tiež:
Mamičky bijú na poplach. Už NIKDY nedovoľte druhým bozkávať vaše malé dieťa, môže totiž zomrieť!

Aký je tvoj názor na túto YouTuberku? Myslíš, že má petícia za zrušenie jej kanálu význam?

Zdroj: mashable.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií