Youtuberka Linda Tayllor ti vo svojom videu poradí ako sa udržať fit aj počas náročného pracovného týždňa

Youtuberka Linda Tayllor ti vo svojom videu poradí ako sa udržať fit aj počas náročného pracovného týždňa

reklama

Vraví sa, že práca šľachtí, no nezabúdajte popri nej na seba!

Práca sa (bohužiaľ) čoraz častejšie stáva prioritou mnohých ľudí. Niektorí sú  jednoducho workoholici od prírody, iní nemajú na výber. Účty, rodina a určitý komfort si vyžadujú peniaze, ktoré si väčšina z nás musí tvrdo zarobiť dlhým časom stráveným v práci. Množstvo práce či “naháňanie sa” za peniazmi však dokáže ľudí extrémne vyčerpať. Ako ale zvládať dlhý pracovný týždeň tak, aby sme zostali svieži a fit, s čistou hlavou a v dobrej kondícii?

Mladá youtuberka Linda Tayllor to vo svojom videu vystihla v takmer 8 minútach. Okrem tipov na udržanie fyzickej kondície sa zamerala aj na psychohygienu – ponúka vám zaujímavé myšlienky a tipy, ktoré naozaj stoja za zamyslenie. Veď prečo venovať všetok svoj čas i myšlienky práci, keď okrem nej máme tak veľa možností na relax, sebarozvoj a samozrejme aj rodinu či priateľov?

reklama

Porozmýšľajte prosím, koľko času trávite pracovaním a koľko času venujete sami sebe, svojej rodine alebo kamarátom. Nestaňte sa otrokom práce a ťaživých myšlienok – žite! Pretože toto je život, a nič viac už nebude…

Linda Tayllor vám poradí, ako sa udržať fit počas dlhého pracovného týždňa

Zdroj: youtube.com  facebook.com

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Udržte si biely úsmev pomocou týchto piatich prirodzených spôsobov
reklama
Google+ Linkedin