fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

“Toto by sme nepriali ani najhoršiemu nepriateľovi,” tvrdia youtuberky, ktoré sa rozhodli skúsiť diétu modeliek Victoria´s Secret

Máte tip? napíšte nám mailom

Pred diétou, ktorú držia modelky prestížnej značky, youtuberky varujú!

Americké youtuberky Candace Lowry a Michelle Khare sa rozhodli vyskúšať diétu, podľa ktorej sa stravujú modelky značky Victoria´s Secret. Obe sa však zhodli, že takéto (ne)stravovanie nie je prospešné, práve naopak, nie je rozumné, ani bezpečné a preto by ho nemali dievčatá skúšať.

Tajomstvo diéty modeliek prestížnej značky prezradila v roku 2011 jedna z nich, Adriana Lima, ktorá 9 dní pred veľkou prehliadkou Victoria´s Secter Fashion Show pila iba proteínové koktejly a čistú vodu. Dva dni pred touto prehliadkou pila len čistú vodu a 12 hodín pred ňou nejedla a dokonca nepila nič. “Takto sa dá schudnúť aj 3 kilá,” vyjadrila sa vtedy Lima.

Youtuberky sa v prvý deň ich diéty rozhodli začať raňajkami v zložení ovsené vločky, bielkoviny, kúsky pomaranča a jogurtu. Candace si v ten deň dala, ako sama povedala, nudnú večeru, ktorá sa skladala z kuracích pŕs, brokolice a quinoy.

7ogu-dieta_jpg

Na druhý deň už začala Michelle pociťovať únavu po celodennom tréningu. Tretí deň sa cítila hrozne, pretože fungovala už iba na tekutej strave. “Bolo to skutočne strašné, nepriala by som to ani najhoršiemu nepriateľovi,” priznala vo videu.

Prečítajte si tiež:
Dievčatko z reklamy na Kofolu poriadne vyrástlo - Ako vyzerá dnes?

Keď bol ich experiment na konci, obe dievčatá priznali, že prvé dva dni diéty boli príkladom toho, ako sa zdravo stravovať, no ďalšie dni, kedy boli len na tekutej strave, boli iba o prežití. Michelle tiež priznala, že všetky tieto dni nemohla spať a bola veľmi podráždená. “Nie je to rozumný a zdravý spôsob chudnutia a žiaden človek ho nezvládne. Je divné, že to robia modelky, ktoré prezentujú bielizeň, ktorá je určená normálnym ľuďom. Tiež by sa mali stravovať ako normálni ľudia,” tvrdí Michelle.

Ako celý experiment, pri ktorom dievčatá skúšali túto nezdravú diétu, prebiehal si môžeš pozrieť aj vo videu.

 

 

Zdroj: YouTube

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií