Z denníka gymnázistu

Z denníka gymnázistu

Život študenta býva mnohokrát oveľa ťažší a nebezpečnejší, než by sme si mysleli. Prinášame vám ukážku bežného náročného dňa (nielen) študenta gymnázia.

6:00 – Nebudím sa, pretože som ani vôbec nespal.


tired

6:30 – Chcem si uvariť kávu. Som však taký unavený, že som si ju nasypal vedľa šálky a začal piť iba horúcu vodu. Ach, to sa ten deň ale začína.

6:40 – Upratal som po sebe bordel v kuchyni. Rozhodol som sa urobiť si chvíľku pre seba v kúpeľni. Umyl som si zuby. Po mojej nočnej výprave do chladničky začali moje črevá protestovať, a tak sa môj čas pre seba o niečo predĺžil. Bolo na čase vypustiť krakena.

6:50 – Začal som uvažovať o zmysle svojho života. Bolo na čase nájsť si už priateľku, začať držať diétu a cvičiť, prestať fajčiť a piť. Nebolo by zlé keby som išiel venčiť tie roztomilé šteniatka v útulku, išiel darovať krv alebo zbierať peniaze pre týrané ženy. Odhodlal som sa stať lepším človekom a dotkol som sa svojho vnútra.Ochh! To snáď nie! Vravel som mame nech nekupuje toaleťák z potravín! Moje odhodlanie tak v momente zmizlo, keď som mal ruku celú od svojich fekálií. To ten deň ani poriadne nezačal a už sa aj doje*al.

thinking

7:15 – Stojím v autobuse. Je to tu samí dôchodca, malí zas*ani a tehotné mamičky. Ako ja neznášam ľudí.

8:00 – Píšeme štvrťročku z matiky. Zas som  zabudol. Achhh, dúfam, že mi ten Karol dá odpísať.

hihi

8:05 – Karol je super chalan.

8:30 – Učiteľ na mňa čudne čumí. To bude tým, že ako si posúvam odpovede od Karola na mobile v mojom rozkroku, vyzerám ako perverzný úchylák.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Ťaháky, na ktoré učitelia nemajú šancu prísť!

hahahah

8:40 – Odovzdávam test. Učiteľ mi pošepkal, že svoju primárnu potrebu uspokojenia si mám vykonávať doma.

9:00 – Hodina fyziky. Nerozumiem ani slovo.

9:01 – Začínajú sa mi zatvárať oči.

sleeep

9:45 – Koniec hodiny. Vraj nabudúce bude z toho test.

11:00 – Doniesla známky z angličtiny. Zas za 5. Revem.

12:00 – Preberáme genetiku pro(niečoho). Aj z tohto bude nabudúce test. Prečo som ja šiel na túto školu?! Asi prestúpim a budem smetiar.

smeti

13:00 – Test zo španielčiny. Vraj to máme vedieť… Vyzerám ako vševediaci znudený starý ču*ák? Začínam mať pocit, že okrem toho, že chcem byť redaktor, tak som genetik, matematik, fyzik, znalec všetkých svetových jazykov, odborník na slovenský jazyk, chemik a okrem iného bezcitný kameň bez nároku na oddych a súkromný život.

13:15 – Test za 5. Veď čo jedna päťka, žiadna päťka!

14:00 – Dejepisný seminár. Pozeráme film o Rímskej ríši.

14:01 – Vonku prší.

14:50 – Budím sa. V triede sedia úplne cudzí ľudia. Balím sa a odchádzam odtiaľto konečne domov. Hahaha tí zmrdi majú matiku!

asleep

16:00 – Pozerám seriály a smejem sa.

0:00 – Zisťujem, že do zajtra mám poslať 15 stranovú seminárku zo psychológie a naučiť sa mestá Afganistanu, matiku, fyziku, chémiu a vedieť o živote a dielach Hviezdoslava. Revem.

cry1

2:15 – Posielam seminárku.

2:30 – Ráno musím ísť k doktorke. Nejako ma bolí brucho.

maxresdefault

 

 

Google+ Linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*