fbpx
Z lásky k tradícii prináša Kaufland na trh výrobky od slovenských dodávateľov

Z lásky k tradícii prináša Kaufland na trh výrobky od slovenských dodávateľov

Kaufland prichádza na trh s novým číro slovenským produktovým radom „Z lásky k tradícii“.

Produktový rad „Z lásky k tradícii“ prináša tradičné a poctivé slovenské výrobky od domácich dodávateľov. Sú vyrobené podľa pôvodných receptúr zo surovín pochádzajúcich len zo Slovenska.

Nájdete tu mliečne výrobky, a to mlieko pochádzajúce od slovenských farmárov z horských a podhorských oblastí podtatranského regiónu, ktoré pozitívne ovplyvňujú jeho vynikajúcu kvalitu a skvelú chuť, lahodné smotanové jogurty vyrábané tradičnou a dlhodobo nemennou receptúrou a kefírové mlieko – zdraviu prospešný kyslomliečny výrobok, ktorý je obľúbeným nápojom k tradičným slovenským jedlám. A postupne sa sortiment bude rozširovať o ďalšie tradičné slovenské produkty.

z lásky k tradícii
Zdroj: webnoviny.sk/Kaufland

Veríme, že tieto produkty si nájdu stále miesto v nákupných košíkoch našich zákazníkov pre svoju originálnu a nezameniteľnú chuť. Tú si v našej kampani obľúbili štúrovci so slovami: Tradičná chuť, nemožno mi Ťa neľúbiť,“ povedala pri tejto príležitosti Lucia Langová, hovorkyňa spoločnosti Kaufland.

Spoločnosť už v roku 2015 priniesla komunikačnú kampaň „Z lásky k Slovensku“. Jej úlohou bolo ukázať, že jej záleží na slovenských zákazníkoch, dodávateľoch, obchodných partneroch, ale aj mestách a komunitách, v ktorých pôsobí. Vlani Kaufland zameral svoju pozornosť na Slovákov, ktorí vyrábajú domáce poctivé produkty, tým, že spustil projekt podpory regionálnych dodávateľov. V tomto smere naďalej pokračuje, čoho dôkazom je aj najnovší produktový rad: „Z lásky k tradícii“.

Zdroj: http://www.teraz.sk/magazin/kaufland-prinasa-poctivu-kvalitu-od-d/336206-clanok.html

Foto: https://www.webnoviny.sk/kaufland-prinasa-z-lasky-k-tradicii-poctivu-kvalitu-od-domacich-vyrobcov/

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Zálohované PET fľaše na Slovensku? V budúcnosti zrejme budú vratné rovnako ako sklenené
Google+ Linkedin

Autor:

Obdivovateľka umenia vo všetkých jeho formách, hľadajúca a nachádzajúca ho všade okolo seba. Fotografiami si zaznamenávam svet, najradšej cez dokumentárnu fotografiu, ľudí a ich príbehy. Redaktorka, editorka, korektorka. Milujem hrabanie sa v textoch a hľadanie chybičiek.