fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Z lásky k tradícii prináša Kaufland na trh výrobky od slovenských dodávateľov

Máte tip? napíšte nám mailom

Kaufland prichádza na trh s novým číro slovenským produktovým radom „Z lásky k tradícii“.

Produktový rad „Z lásky k tradícii“ prináša tradičné a poctivé slovenské výrobky od domácich dodávateľov. Sú vyrobené podľa pôvodných receptúr zo surovín pochádzajúcich len zo Slovenska.

Nájdete tu mliečne výrobky, a to mlieko pochádzajúce od slovenských farmárov z horských a podhorských oblastí podtatranského regiónu, ktoré pozitívne ovplyvňujú jeho vynikajúcu kvalitu a skvelú chuť, lahodné smotanové jogurty vyrábané tradičnou a dlhodobo nemennou receptúrou a kefírové mlieko – zdraviu prospešný kyslomliečny výrobok, ktorý je obľúbeným nápojom k tradičným slovenským jedlám. A postupne sa sortiment bude rozširovať o ďalšie tradičné slovenské produkty.

z lásky k tradícii
Zdroj: webnoviny.sk/Kaufland

Veríme, že tieto produkty si nájdu stále miesto v nákupných košíkoch našich zákazníkov pre svoju originálnu a nezameniteľnú chuť. Tú si v našej kampani obľúbili štúrovci so slovami: Tradičná chuť, nemožno mi Ťa neľúbiť,“ povedala pri tejto príležitosti Lucia Langová, hovorkyňa spoločnosti Kaufland.

Spoločnosť už v roku 2015 priniesla komunikačnú kampaň „Z lásky k Slovensku“. Jej úlohou bolo ukázať, že jej záleží na slovenských zákazníkoch, dodávateľoch, obchodných partneroch, ale aj mestách a komunitách, v ktorých pôsobí. Vlani Kaufland zameral svoju pozornosť na Slovákov, ktorí vyrábajú domáce poctivé produkty, tým, že spustil projekt podpory regionálnych dodávateľov. V tomto smere naďalej pokračuje, čoho dôkazom je aj najnovší produktový rad: „Z lásky k tradícii“.

Prečítajte si tiež:
10 rokov sa skrývala za make-up! Teraz modelka odhalila svoju pravú tvár!

Zdroj: http://www.teraz.sk/magazin/kaufland-prinasa-poctivu-kvalitu-od-d/336206-clanok.html

Foto: https://www.webnoviny.sk/kaufland-prinasa-z-lasky-k-tradicii-poctivu-kvalitu-od-domacich-vyrobcov/

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií