fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Z nepotrebného materiálu nádherné umenie!

Máte tip? napíšte nám mailom

Netradičné umenie

Každý človek sa s nepotrebným materiálom vysporiada po svojom. Niekto recykluje, niekto to vyhodí ale Arthur sa rozhodol, že z odpadkov a nepotrebného materiálu vytvorí netradičné umenie. Arthurove diela sú krásne, plnofarebné a živé napodobeniny zvierat. Umiestňuje ich na verejné miesta aby skrášlili prázdne ulice.

Arthurovo umenie má veľký význam, pretože, ktokoľvek prejde okolo týchto nezvyčajných diel, môže si vychutnať do sýtosti pouličné umenie, ktoré Vám vyrazí dych. Dokonca sa stáva, že ľudia, ktorý majú doma nepotrebný materiál, chodia za Arthurom a sú radi, ak to využije vo svojich dielach. Obyvatelia mestečka, kde Arthur žije sú nesmierne hrdí na jeho umelecké skvosty. Aj vedenie mesta je rado, že majú takého aktívneho občana, ktorý im skrášľuje mesto takýmto umením.

V nasledujúcich fotografiách môžete hľadať rôzne napodobeniny zvierat.

umeni1

umeni2

umenie

umeni7

umeni8

umeni9

umeni11

umeni12

umeni13

umeni15

umeni17

umeni18

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií