fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Z vraždy 42-ročného muža obvinili jeho o rok staršiu manželku

Medzi manželmi došlo k slovnej hádke, ktorá vyústila aj do fyzických útokov.

Máte tip? napíšte nám mailom

31.1.2023 (Webnoviny.sk) – Zo sobotňajšej vraždy 42-ročného muža v Novej Dubnici obvinili jeho o rok staršiu manželku. Informovala o tom trenčianska krajská polícia na sociálnej sieti.

„Na základe vykonaného vyšetrovania bolo dostatočne preukázané, že v nočných hodinách v byte v Novej Dubnici došlo medzi manželmi k slovnej hádke, ktorá vyústila aj do fyzických útokov. Tie skončili opakovaným bodnutím muža do oblasti hrudníka. Napriek snahe privolaných záchranárov muž spôsobeným zraneniam na mieste podľahol,” uviedla polícia s tým, že so ženou bola krátko po zadržaní vykonaná dychová skúška s pozitívnym výsledkom.

Krajský policajný vyšetrovateľ 43-ročnú ženu obvinil z obzvlášť závažného zločinu vraždy. „Zároveň spracoval podnet na podanie návrhu na vzatie obvinenej do väzby a spisový materiál odovzdal prokurátorovi na ďalšie konanie. Obvinená si počká na rozhodnutie o väzbe v cele policajného zaistenia,” dodala polícia. Obvinenej v prípade dokázania viny hrozí trest odňatia slobody na 20 až 25 rokov.

Viac k témam: Krimi, Vražda
Zdroj: Webnoviny.sk – Z vraždy 42-ročného muža obvinili jeho o rok staršiu manželku © SITA Všetky práva vyhradené.

Prečítajte si tiež:
Ďuriš Nicholsonová: Členské štáty EÚ nemajú dostatočnú politickú vôľu pre riešenie rómskych osád
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií