fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Úchylný obchod! Za TIETO intímne kúsky zarábajú ženy na internete stovky eur!

Máte tip? napíšte nám mailom

Na Slovensku sa rozmáha pomerne netypický biznis. Ženy predávajú na internete nosené nohavičky, podprsenky či dokonca použité tampóny. 

Biznis s nosenými nohavičkami či iným kusom oblečenia sa pomaly rozrastá nie len v Čechách, ale aj na Slovensku. Svetovo však vôbec nejde o novinku a v zahraničí môžete dokonca nájsť na nosené nohavičky automaty.

Ceny použitého spodného prádla sa pohybujú na úrovni desiatkach eur. Ak má však zákazník špeciálnu požiadavku, ceny sa kľudne môžu vyšplhať na hranicu 100 až 200 eur. Bizarné na tomto obchodovaní je, že za vidinou možného zárobku sú niektoré ženy schopné predať napríklad použité tampóny, vložky či dokonca prezervatívy.

Predávajúce sú ochotné prispôsobiť sa podmienkam kupujúceho. Ten si môže napríklad určiť, koľko majú byť nohavičky nosené. 

Zdroj: pixabay.com

Je to bezpečné?

Dopyt po týchto “produktoch” je pritom až prekvapivo veľký. Treba si však dobre rozmyslieť, či si peniaze chcete zarábať takouto cestou. Ľudia, ktorí takýto typ produktu vyhľadávajú, sú fetišisti. Aj keď sa viacerí odborníci zhodujú, že fetišizmus nemusí byť v každom prípade iba sexuálna devastácia, riziká určite netreba podceniť.

Prečítajte si tiež:
Má mama vždy pravdu? Toto je TOP 5 najotravnejších hlášok, ktoré si vypočul takmer každý

Nikdy neviete, v akom duševnom stave kupujúci je. Najväčšie riziko vzniká pri samotnom predaji. Ak vyžaduje predávajúca peniaze na účet, jednoduchou cestou sa tak možno dostať k jej menu. V prípade, že nohavičky posiela na dobierku, automaticky má kupujúci už aj jej adresu. 

Najhoršie na celom obchodovaní s použitou bielizňou je, že trh sa nedá kontrolovať. Ak by sme zobrali do úvahy, že človek, ktorý si niečo podobné kúpi, je duševne zdravý a nikoho týmto konaním neohrozuje či neobmedzuje, nemožno to pokladať za hrozbu.

Sexuológovia však varujú, že u niektorých jedincov môže byť aj toto spúšťač skratového konania. Pri obchodovaní teda treba byť veľmi opatrný, aby ste neohrozili sami seba a samozrejme aj vaše okolie.

Zdroj: plus7dni.pluska.sk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií