fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Za touto fotkou sa skrýva obrovské prekvapenie! Vo fľašiach totiž nie je nič na pitie!

Máte tip? napíšte nám mailom

Chceš to vypiť alebo radšej zjesť?

V Austrálii je možné všetko. Tieto nádherné fľašky na prvý pohľad vyzerajú presne ako tie, po ktorých siahneš v potravinách, keď chceš zahnať smäd niečim bublinkovým a sladkým. Skutočnosť je však prekvapujúca. Vnútri fľaše nie je nič, čo by sa mohlo vypiť. Sú to síce fľaše, plné, ale ich obsah netvorí sladká Coca-Cola, Sprite ani Fanta, ale cesto. Sú to totiž torty, ktoré pochádzajú z cukrárskej dielne, kde šéfuje Andres Fatso.

Spoločne so svojim tímom vypekajú nádherné koláčiky a podobne prekvapivé torty. Sú ich torty naozaj jedlé a čím dosiahli realistické zafarbenie na zeleno, oranžovo a hnedo?

fľaša

Zelená sa vytvorila pomocou Matcha zeleného čaju, do Fanty bola použitá čokoláda a arašidové maslo, no a Coca Colu pomohla dotvoriť Nutella. Výroba jednej takejto torty trvá 6 hodín, a všetko okrem etikety je jedlé.

far

coca-cola

Zdroj: brightside.me
Foto: instagram.com
Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií