fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Za uplynulý deň prišli Rusi na Ukrajine o ďalších 530 vojakov, hlási generálny štáb ukrajinskej armády

Od začiatku vojny Moskva na Ukrajine prišla o 3 104 tankov, 6 173 obrnených bojových vozidiel pechoty a 2 090 delostreleckých systémov.

Máte tip? napíšte nám mailom

14.1.2023 (Webnoviny.sk) – Za uplynulý deň na Ukrajine podľa Kyjiva padlo ďalších 530 príslušníkov ruských ozbrojených síl. Počet ruských obetí od začiatku invázie stúpol na 114 660, uviedol v sobotu generálny štáb ukrajinskej armády na Facebooku.

Ruské ozbrojené sily za uplynulý deň podľa Kyjiva stratili aj šesť tankov, šesť obrnených bojových vozidiel pechoty a štyri delostrelecké systémy.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Od začiatku vojny tak Moskva na Ukrajine prišla o 3 104 tankov, 6 173 obrnených bojových vozidiel pechoty a 2 090 delostreleckých systémov.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine (fotografie)

Viac k témam: rusko-ukrajinský konflikt
Zdroj: Webnoviny.sk – Za uplynulý deň prišli Rusi na Ukrajine o ďalších 530 vojakov, hlási generálny štáb ukrajinskej armády © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií