fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Zábery z hororu? Omyl! TAKTO nechutne vyzerajú naše školské internáty. Čo sa s tým mieni robiť?!

Máte tip? napíšte nám mailom

Samozrejme, nikto zo študentov neočakáva na internátoch podlahové kúrenie, vodnú posteľ či plazmu veľkú ako plátno v kine. Avšak úroveň niektorých študenských domov je skutočne na zaplakanie. Napriek tomu, že žijeme v roku 2018, vo väčšine intrákov sa od ich výstavby nič nezmenilo a životné podmienky v nich sú katastrofálne. A to teraz nehovorím o starom nábytku či “predpotopnom” zariadení. To sa ešte dá rozdýchať. Avšak zhrdzavená vaňa, plesnivé steny či zdemolovaná toaleta alebo kúpeľna, to už je prisilná káva.

Zhrození a zúfalí študenti na facebookovú stránku Nekŕmte nás odpadom uverejňujú fotografie z internátnych izieb a ruku na srdce, nie je to teda závideniahodný pohľad. Niektoré izby vyzerajú skutočne katastrofálne a neposlali by sme do nich ani tých najhorších väzňov.

Tak sa teda naskytá otázka… kedy sa s tým mieni niečo robiť?! Naozaj majú naši študenti žiť v podmienkach horších ako bezdomovci?!

 

Zdroj: https://www.babskeveci.sk/ubytovanie-ako-z-hororu-studenti-zacali-pridavat-fotky-z-internatov-pytaju-sa-ci-v-takom-chlieve-maju-naozaj-byvat/

Foto: https://www.facebook.com/nekrmtenasodpadom/

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií