fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

VIDEO: Zachránená veverička Jill nemôže spať bez svojho medvedíka

Máte tip? napíšte nám mailom

Zoznámte sa s Jill. Je to 7-ročná zachránená veverička. Keď rodina pri hurikáne zachránila veveričku po tom, ako vypadla z hniezda, neočakávali, že  toto malé chlpaté zvieratko sa stane členom rodiny.  Určite si nikdy si nepredstavovali, že jej instagramový účet, ktorý vytvorili pre svojho rozkošného miláčika, sa teraz stane jedným z najpopulárnejších zvieracích profilov vôbec.

Táto roztomilá veverička bola zachránená počas hurikánu Izák v Louisiane v auguste 2012. Jill bola zachránená po páde z hniezda počas hurikánu a následne sa vďaka svojmu rozkošnému vzhľadu stala celebritou Instagramu.

https://www.instagram.com/p/B3DIemiFN3r/

Veverička Jill má svoj vlastný účet na Instagrame s názvom this_girl_is_a_squirrel s viac ako 630 000 sledovateľmi z celého sveta.V profile uvádza že je “vegetariánka a parkour odborníčka”. Ďalej informuje, že miluje každý obrúsok Starbucks, s ktorým sa stretne. Nielen to robí z Jill najroztomilejšie zvieratko. Má totiž aj svojho vlastného miniatúrneho medvedíka, ktorého sa vždy pevne drží, keď sa chystá spať. Miluje módu a predvádzanie sa pred kamerou.

Jej majiteľ píše, že hoci má Jill klietku, obvykle býva mimo nej. Ak teda chcete pravidelne dostávať aktuálne správy o Jill a jej fascinujúcom živote, nezabudnite sledovať jej instagram, aby ste videli všetky jej dobrodružstvá!

Prečítajte si tiež:
SMER dostane 15 miliónov, OĽANO 20. Koľko dostanú strany za voľby?

https://www.instagram.com/p/B3xRY34FoJE/

 

veverička jill
zdroj:instagram

 

veverička jill
zdroj: instagram

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií