fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Začína nová módna éra. Adidas oznámil spoluprácu s Beyoncé

Máte tip? napíšte nám mailom

Bolo to len otázkou času. Líniu spolupráce celebrít so športovými značkami obohatila speváčka Beyoncé. Zapája sa tak do teniskovej vojny.

Beyoncé a Adidas oznámili novú spoluprácu. Americká diva bude kreatívnym partnerom značky pre oblečenie, a tak svoj talent pre módu posunie opäť o ďalší level. Beyoncé už vlastní módnu značku, Ivy Park, ktorú taktiež spája s Adidasom.

Plné vlastníctvo Ivy Park získala Beyoncé v roku 2018 po tom, ako spoluzakladateľ značky Philip Green čelil obvineniam zo sexuálneho a rasového obťažovania.

Speváčka už vlastní módnu značku s názvom Ivy Park. Zdroj: ivypark.com

Speváčka sa zo spolupráce veľmi teší. „Je to pre mňa dôležité partnerstvo. Adidas je úspešný v posúvaní kreatívnych hraníc. Zdieľame filozofiu, ktorá stavia kreativitu, rast a spoločenskú zodpovednosť do popredia podnikania. Teším sa na opätovné spustenie a rozšírenie Ivy Parku v globálnom meradle s osvedčeným, dynamickým lídrom.”

Podľa New York Times je spolupráca Beyoncé s Adidasom snáď najpozoruhodnejším partnerstvom medzi doposiaľ existujúcimi. Po Rihanne, ktorá sa v roku 2014 stala kreatívnou riaditeľkou a svetovou ambasádorkou značky Puma, ide tak o ďalšie silné spojenie.

Zdroj: pitchfork.com, nytimes.com

Prečítajte si tiež:
Iris Apfel, 96-ročná módna ikona, je dôkazom toho, že štýl nepozná vekové hranice

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií