fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Zafilmujte sa. Predstavujeme vám najlepšiu 10-ku filmov v roku 2019. Prekvapil aj Star Wars

Máte tip? napíšte nám mailom

Nové top filmy zažijú svoju premiéru už tento rok. Pozrite sa, ktoré z nich si určite nemôžete nechať ujsť.

Toy story 4/Príbeh hračiek

Fantastický animovaný filmový trhák Príbeh hračiek dostal po deviatich rokoch opäť zelenú. Už 21. júna sa  môžeme tešiť na jeho ďalšie pokračovanie, kde hlavné kreslené postavy ako nezabudnuteľný cowboy s komerčným astronautom Buzzom Lighteyarom, zažijú spolu s inými hračkami ďalšiu vzrušujúcu akciu. Do príbehu vstupuje nová postava (plastová vidlička Forky), ktorá svojou otravnou povahou deprimuje všetky hračky naokolo.

Kapitán Marvel

Nový film s témou o vesmíre môžeme zahliadnuť už 8. marca. Pokračovanie vesmírnej série pod názvom Marvel Cinematic zapája hlavnú ženskú postavu, herečku Brie Larson, do pozície tajnej vesmírnej agentky. Jej úloha spočíva v záchrane sveta pred nebezpečnou vojnou viacerých planét. I keď Kapitán Marvel je založený na rovnakej vesmírnej téme ako Avengers, inšpiratívne je, že tento film režírovala žena.

Slon Dumbo

Kto by si nespomenul na rozkošného sloníka Dumba s obrovskými ušami? Rozprávka z produkcie Walta Disneyho uvedie jeho pokračovanie 29. marca. Prekvapivo sa slon stáva hlavnou hviezdou cirkusu. Príbeh bude oživený mnohými pútavými hercami, akým je Danny DeVito.

Ford verzus Ferrari

Milovníci áut sa potešia filmu Ford verzus Ferrari, ktorého premiéra sa koná 28. júna. Horúci súboj medzi autami týchto dvoch značiek nenechá chladného žiadneho poctivého nadšenca. Dej príbehu sa odohráva v roku 1966, kedy v priebehu jedného dňa vypuknú automobilové preteky v talianskej oblasti Le Mans. Nechajte sa zviesť staromódnym, ale pútavým luxusným filmovým príbehom.

Prečítajte si tiež:
Do kín sa chystá unikátny animák o Spider-Manovi

Gemini man

Ako film s hlbokým charakterom by sa dal nazvať Gemini man, ktorého sa ujal top režisér Ang Lee. Jeho príbeh je založený na viac ako 20-ročnom štúdiu, pri ktorom sa skúmali rôzne charakteristiky človeka. Môžete sa tešiť na komplikovanú filmovú štruktúru. Premiéra sa uskutoční 4. októbra. Dej je postavený na sledovaní života vraha, jeho psychologického správania počas viacerých rokov, behom ktorých postupne starne. Vrah sa následne dostáva do rozporu so svojím mladším klonom, čo vyvolá napínavý súboj.

Ad Astra

Fanúšičky herca Brada Pitta  sa môžu tešiť na film sci-fi žánru , kde sa Brad zhostí úlohy inžiniera armády. Hlavným cieľom jeho pôsobenia vo filme je nájsť pri putovaní do vesmíru svojho otca, ktorý sa tam stratil, keď vycestoval na misiu. Konkrétnejšie detaily o filme zatiaľ nie sú známe.

The Goldfinch

Podľa úspešného románu spisovateľky Donny Tarttovej vznikol film The Goldfinch, kde si hlavnú rolu zahrá Theodore Decker. Film je založený na myšlienke, že sa bojovný chlapec, ktorý vo veku len 13-tich rokov zažil teroristický útok, pustil do života plného násilia.

Prečítajte si tiež:
Otvorte svoju myseľ a zmeňte svoju realitu. Aj o tom bude Doctor Strange

Frozen 2

Spoločnosť Disney pripravila pokračovanie úspešnej rozprávky Frozen a produkcia ďalšej časti stála až 1, 2 miliardy dolárov. I tento diel bude plný hudby, kde nebudú chýbať ani doterajšie hlavné postavy – princezné.

Mačky

Zbožňujete mačky? V tom prípade sa môžete tešiť na film Mačky, pri ktorom ich uvidíte na jednom mieste hneď niekoľko. Ako správne pouličné zvieratá, všetky sa zhromažďujú na jednej skládke a každá z nich dúfa, že sa dostane do neba. Aby svoju šancu zvýšili, spoločne túto možnosť ospevujú. Vo filme si zahrajú slávne osobnosti, akými sú speváčka Taylor Swift, divadelný herec Ian McKellen, či herec Idris Elba.

Star Wars/Hviezdne vojny

Úspešná séria filmov Star Wars pokračuje i naďalej. Bližšie podrobnosti o filme zatiaľ nie sú jasné, i keď je známe, že si v ňom nepriamo (cez použitie predchádzajúcich častí), zahrá zosnulá herečka Carrie Fisherová.

Zdroj: The Atlantic

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií