fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

AKTUÁLNE: Ďalšie záhadné zmiznutie v Tribeči pripomínajúce Trhlinu! Polícia pátra po 20-ročnom Vladimírovi

Máte tip? napíšte nám mailom

Topoľčianski policajti práve v tomto čase vykonávajú pátraciu akciu v časti Tribečského pohoria v katastrálnom území obcí Solčany, Krnča a Nitrianska Streda. Pátrajú po 20-ročnom mladíkovi.

Polícia so služobnými psami pátrajú po nezvestnom 20-ročnom Vladimírovi Švajlenovi z Nitrianskej Stredy. Ten sa 17. 08. 2019 v čase o 19.30 h vybral z domu na dámskom horskom bicykli bielo-ružovej farby a do dnešného dňa o sebe nepodal žiadnu správu. 

Nezvestný je 190 cm vysoký, váži 90 kg, má modré oči, plnoštíhlu postavu, krátke vlasy špinavý blond.
Oblečené mal krátke kárované nohavice bielo-čiernej farby, tmavé tričko s krátkym rukávom, obutú mal pracovnú obuv oranžovo-čiernej farby. Napriek vynaloženému úsiliu sa nezvestného doteraz nepodarilo vypátrať. Na oficiálnej facebookovej stránke policajného zboru v Nitrianskom kraji uverejnili príspevok, v ktorom žiadajú o pomoc. Akékoľvek informácie k pobytu alebo pohybu nezvestného muža je možné podať polícii na t. č. 158 alebo osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení, prípadne napíšte správu na FB stránke Polícia SR – Nitriansky kraj.

PREBIEHA PÁTRACIA AKCIATopoľčianski policajti práve v tomto čase vykonávajú pátraciu akciu v časti Tribečského pohoria…

Zveřejnil(a) Polícia SR – Nitriansky kraj dne Úterý 20. srpna 2019

Zmiznutie pripomína film Trhlina

Začiatkom roka prišiel do kín film s názvom Trhlina. Podľa ČSFD ide o horor. Dej filmu sa odohráva práve v pohorí Tribeč. Mnohé fakty totiž dokazujú, že v týchto horách bolo v minulosti hneď niekoľko záhadných zmiznutí. Predlohou filmu bola kniha od slovenského spisovateľa Jozefa Kariku. Samotný autor sa necháva počuť, že práve Trhlina je to najdesivejšie a najmysterióznejšie dielo v jeho doterajšej tvorbe.

Prečítajte si tiež:
Škoda v Bratislave predstavila nový Superb. Novinkou je plug-in hybrid či terénna verzia!

Vo filme si Karika aj sám zahral. Stvárňoval lesníka, ktorý tiež zmizol niekde v tribečských lesoch. O záhadných zmiznutia v Tribeči sa medzi ľuďmi hovorí už niekoľko desaťročí. Samotný autor Trhliny však vo viacerých rozhovoroch uviedol, že sám si nie je istý, pokiaľ je príbeh pravdivý a odkiaľ je fikciou. Faktom však ostáva, že filmové spracovanie knihy Trhlina zaznamenalo v kinách jednu z najlepších návštev nielen v tomto roku. S návštevnosťou 83 266 divákova tržbami 494 386 € sa jej premiérový víkend stal najúspešnejším víkendom slovenského filmu v domácich kinách.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií